Biržas

Dažas kriptovalūtu biržas ir apturējušas tirdzniecību ar USDC un USDT Solana blokķēdē

Vairākas kriptovalūtu biržas ir apturējušas darbu ar USDC un USDT Solana blokķēdē

Dažas kriptovalūtu biržas ir apturējušas USDC un USDT stabilo monētu tirdzniecību Solana blokķēdē.

Binance spēra šādu soli, tomēr vēlāk atjaunoja iespēju strādāt ar USDT Solana tīklā.

Kriptovalūtu birža OKX gāja vēl tālāk un paziņoja par šo stabilo monētu izņemšanu no saraksta.

Tā ir tikai informācija, ko publiski apstiprina pašas kriptobiržas, savukārt dažās citās kriptovalūtu tirdzniecības platformās jautājums par šo stabilo monētu izmantošanu paliek atklāts, lai iegūtu informāciju par notiekošo reālajā laikā ir jāinteresējas personīgi.

Notiekošais ir ietekmējis Solana blokķēdes koina (SOL) cenu, kas 17. novembrī nokritās par 5,1%, līdz 13,3 USD, bet šodien – 12.86 USD.

Speciālisti notiekošo dažu kriptobiržu darbībā saista ar to, ka ir FTX kriptobiržas sabrukuma efekts, kas radīja manāmu pieprasījumu pēc Solanas bāzes USDT/USDC. Tajā pašā laikā situācija ar FTX neietekmēja USDT/USDC citās blokķēdes.

Saskaņā ar ienākošo informāciju FTX un šīs kriptovalūtas biržas tirdzniecības nodaļa Alameda Research (Alameda) šobrīd varētu veidot līdz 11% no kopējā SOL piedāvājuma jeb aptuveni 58 miljonus SOL monētu. Cenas lejupslīdes rezultātā SOL cena pēdējo septiņu dienu laikā ir samazinājusies par 25% (maksimums top 25 kriptovalūtās pēc kapitalizācijas), un pagājušās nedēļas beigās tā samazinājās par 60%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top