Mainings

BIT Mining izlaidusi ASIC mainerus Litecoin un Dogecoin ieguvei

Bitmain LD3

Kompānija BIT Mining prezentējusi LD3 maineri Litecoin un Dogecoin ieguvei. Klajā laistas jau vairāk nekā 5 000 ierīces.

Uz šādu ziņu fona kripto kompānijas akcijas pieauga par 51%. No pirmās 5000 ierīču partijas daļu izmantos pati BIT Mining, bet daļa tiks nosūtīta citiem pasūtītājiem. Tas ir jau otrais BIT Mining prezentētais ASIC mainera modelis pēc pērn notikušās maininga iekārtu ražotāja Bee Computing pārņemšanas.

BIT Mining LD3 veiktspēja ir 4800 MG/s ar 0,73 W/MH energoefektivitāti. “Mēs pielikām ievērojamas pūles, lai biznesu padarītu sadalītāku un tas būtu pārstāvēts dažādās blokķēdes industrijas jomās” – apliecina BIT Mining finanšu direktors Juvejs Jans (Youwei Yang).

Analītiķis Kevins Dede (Kevin Dede) iepriekš konstatēja, ka savu ASIC maineru izlaide ļauj BIT Mining būt vertikāli integrētai kompānijai. Tas sniedz priekšrocības – tostarp izmaksu kontroli, neatkarību no trešo pušu piegādātājiem un iespēju precīzi iestatīt iekārtas atbilstoši kompānijas vajadzībām. Sava ražotne turklāt nodrošina papildu un potenciāli lielu ienākumu avotu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top