Bitcoin Cash

Bitcoin ABC uzvarējis “hashrate karā”

Bitcoin ABC uzvarējis “hashrate karā”

Atgādinām – pagājušajā nedēļā visa kripto kopienas uzmanība tika pievērsta Bitcoin Cash, jo kriptovalūta veica kārtējo hardfork procedūru. Pēc BCH sadalīšanas sākās “hashrate karš” starp forkiem BSV un Bitcoin ABC. Otrajam pagaidām pieder pārsvars – tostarp tirdzniecības uzsākšana vienā no vislielākajām kripto tirgus biržām.

Bitcoin Cash “atgriežas” Huobi

Par šo notikumu paziņoja biržas pārstāvji Huobi Global oficiālajā kontā Twitter. Tagad Bitcoin ABC pārdēvēs par BCH.

Huobi Global ir pārliecināti, ka Bitcoin ABC komanda veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu aizsardzību pret atkārtotas reproducēšanas uzbrukumu. BCH ABC ir visgarākā bloku ķēde un tiks pārformēta par BCH. Versija Bitcoin SV tiks tirgota ar tikeri BSV.

Spriežot pēc Huobu vadības paziņojuma – Bitcoin ABC komanda oficiāli ir uzvarējusi “hashrate karā”. Vismaz – ja runa ir par biržas ietvariem. Turklāt visi Bitcoin Cash holderi, kuri savas monētas hardfork brīdī uzglabāja kontā, saņems BSV attiecībā 1:1. Treideru kontu stāvokļa snapshot veica 00:40 pēc Singapūras vietējā laika. Kļuvis zināms, ka BSV aprēķinās arī BCH holderiem Kraken.

Sava paziņojuma beigās Huobi pārstāvji paziņoja, ka hardfork ir viens no galvenajiem faktoriem, kas paaugstina tirgus volatilitāti.

Hardfork joprojām var radīt krasas cenas svārstības. Ņemiet vērā visus tirdzniecības riskus, ar saviem aktīviem rīkojieties uzmanīgi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top