Bitcoin Cash

Bitcoin Cash cena pietuvojas 2000 ASV dolāru atzīmei

Šobrīd kriptovalūtu vērtība strauji pieaug un daudzi cilvēki darījumos gūst ievērojami lielu peļņu. Šis ir viens no labākajiem kriptovalūtas aspektiem, jo tas praktiski ir pasīvs ienākums. Bitcoin Cash cena pagājušās nedēļas laikā ir nedaudz pieaugusi, tomēr šīs valūtas vērtībai virs 2,000 ASV dolāru atzīmes ir bijis grūti noturēties, taču iespējams, ka situācija turpmāko dienu vai nedēļu laikā uzlabosies.

Bitcoin Cash valūtas vērtība atkal pieaug

Kopš ir laista klajā Bitcoin Cash valūta, ir acīmredzams, ka šis altkoins daudziem cilvēkiem turpinās nest labu peļņu. Īpaši tagad, kad ap Bitkoinu šobrīd ir liela cīņa, viss, protams, attīstās pozitīvā virzienā. Bitcoin Cash ir dzīvotspējīgāka alternatīva par Bitkoinu, jo ar šo valūtu ir iespējams ātrāk veikt transakcijas, tiek nodrošinātas zemākas darījumu izmaksas un tā ir globāla maksājumu sistēma, kas izmanto kriptogrāfiju.

Šobrīd Bitcoin Cash cenas kāpums noteikti ir pozitīvs rādītājs. Pēdējo 24 stundu laikā ir bijis vērojams stabils šīs valūtas vērtības pieaugums par 21,20% , nenoliedzami, tiem, kuri ir iegādājušies Bitcoin Cash valūtu, šī situācija ir labvēlīga. Tomēr viss vēl var mainīties, nav zināms, vai Bitcoin Cash vērtība stabili saglabāsies virs 2,000 ASV dolāru atzīmes. Bitcoin Cash vērtība ir arī pieaugusi par 23.71% salīdzinājumā ar pašu Bitkoinu, kas ir samērā labs rādītājs.

Kaut arī Bitcoin Cash valūtas cena nespēja ilgstoši noturēties virs 2,000 ASV dolāru atzīmes, ir acīmredzams, ka turpmākajās stundās un dienās ir gaidāms šīs valūtas vērtības pieaugums. Drīz pēc tam, kad Bitcoin Cash cena pārsniedza 2,075 ASV dolāru atzīmi, tā uzreiz samazinājās līdz 1,802 ASV dolāru līmenim. Pēc cenas krituma bija peļņu nesošs vērtības pieaugums. Tie, kas iegādājās šo valūtu, noteikti ieguva pelņu un nākotnē noteikti ir gaidāmas vēl labākas prognozes attiecībā uz to.

Bitcoin Cash cenas kāpums

Vadoties pēc USD 2,5 biljonu dolāru vērtā šīs valūtas pārdošanas apjoma 24 stundu laikā, ir redzams, ka šobrīd pieprasījums pēc Bitcoin Cash  ir samērā liels.  Cilvēki šo altkoinu uztver daudz nopietnāk, nekā iepriekš. Tomēr diez vai tuvākājā laikā šis altkoins kļūs populārāks par Bitkoinu, lai gan neviens nevar noliegt, ka šī kriptovalūta ir kļuvusi nozīmīga.

Vislielākais šī altkoina pārdošanas apjoms 24 stundu laikā ir bijis Bithumb biržā, arī citu kriptovalūtu pārdošanas apjomi šajā biržā ir lieli. Reitingu ziņā šī birža krietni apsteidz Bitfinex, un pārsteidzošā kārtā HitBTC birža ir trešajā vietā. Neskatoties uz to, ka šobrīd topā ir divi fiat valūtu pāri, ir redzams, ka tirgū ienāk arī jauna kriptovalūta.  Mēs varam tikai cerēt, ka šī tendence saglabāsies nākotnē, kaut gan šodien neko skaidri nevar zināt.

Nav zināms, kā turpmāk mainīsies Bitcoin Cash vērtība. Iespējams, ka tuvākajā laikā ir gaidāms šīs valūtas vērtības pieaugums. Nenoliedzami, šobrīd pastāv labas prognozes visām topā esošajām kriptovalūtām, kaut gan zināms, ka dažu altkoinu cena kritīsies. Būs diez gan interesanti pavērot, kā lietas mainīsies tuvākajā laikā, jo noteikti šī nav pēdējā reize, kad pieaug Bitcoin Cash vai citas kriptovalūtas vērtība.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top