Bitcoin Cash

Bitcoin Cash pārsniedz 4000$ atzīmi

Sakarā ar to, ka Bitkoina vērtība ir samazinājusies no 20,000 līdz  16,500 ASV dolāriem, Bitcoin Cash (BCH) cena ir ievērojami pieaugusi, šobrīd šīs valūtas vērtība ir 4000 ASV dolāri. Nenoteiktība ap Bitkoinu, kas ir saistīta ar CME nākotnes līgumu izdošanu un arvien pieaugošo sastrēgumu tīklā, investori savu uzmanību ir pievērsuši Bitcoin Cash kā nodrošinājumam.

Kopš Bitcoin Cash tika laists klajā šī gada 1. augustā, šī valūta ir sagabājusi reversu attiecību pret Bitkoinu. Pēc tam, kad Bitkoina cena sasniedza  20,000 ASV dolārus, šīs valūtas vērtība ir pakāpeniski samazinājusies, šobrīd tās cena ir 16, 500 ASV dolāri.

Kaut arī šīs cenas svārstības nav nozīmīgas salīdzinājumā ar pagājušās nedēļas tendencēm, kad CBOE uzsāka Bitcoin fjūčeru izdošanu, izraisot cenu svārstības gandrīz 20%  apmērā visas dienas laikā, Bitkoina atbalstītāji sāk pievērst uzmanību citām kriptovalūtām, baidoties no Wall Street manipulācijām.

Atbalstot Roger Ver, Craig Wright, un Jihan Wu  viedokļus, Bitcoin Cash atbalstītāji  norāda uz Bitkoina trūkumiem, tīkla sastrēgumu, sabiedrības kritiku un vispārējo attīstības tendenci, kas kalpo par zīmi, ka Bitkoins ir izgājis no Satoši Nakamoto redzesloka un līdz ar to Bitcoin Cash ir labāka valūta.

Bitcoin Cash cenas kāpums ir nozīmīgs un saglabāsies tik ilgi,  kamēr Bitkona vērtība kritīsies.

Taču tuvākajā nākotnē gan atbalstītājiem, gan skeptiķiem ir iemesls bažīties par to, kāda būs Bitcoin Cash cenas tendence. Vasarā Coinbase paziņoja, ka tiem, kuriem bija Bitkoini blokā, kur tika forkoti Bitcoin Cash, līdzekļi būs pieejami no 2018. gada 1. janvāra. Tika pieprasīti aptuveni 7 miljoni Bitcoin Cash, un, kad cilvēkiem būs piekļuve Bitcoin Cash, cirkulējošais Bitcoin Cash apjoms ievērojami pieaugs. Ja cilvēkiem nebūs naudas līdzekļu, lai iegādātos šo lielo apjomu valūtas, tās vērtība ievērojami samazināsies.

Šobrīd Bitcoin Cash pircēji uzņemas risku, iegādājoties šo valūtu. Ja viņi nepārdos šo valūtu pirms Coinbase lietotāji to sāk darīt, būs vērojami ievērojami zaudējumi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top