Bitcoin Cash

Bitcoin Cash strauji zaudē popularitāti komercijā

 

Izskatās, ka daži pēdējie mēneši Bitcoin Cash īpašniekiem nav bijuši visai iepriecinoši

Izskatās, ka daži pēdējie mēneši Bitcoin Cash īpašniekiem nav bijuši visai iepriecinoši.  Saskaņā ar Chainanalysis analītiķu datiem – kriptovalūtas izmantošana komercijā ir stipri kritusies. Par to raksta Cointelegraph.

Kas notiks ar Bitcoin Cash

Ekspertu grupa konstatējusi, ka no šī gada marta maksājumu skaits ar BCH samazinājies gandrīz par 70 procentiem – no 10,5 līdz 3,7 miljoniem dolāru. Salīdzinājumam: bitkoinu maksājumu apjoms nokritās līdz 60 miljoniem dolāru no rekorda 412 miljonu dolāru atzīmes, ko fiksēja jau septembrī.

Bitcoin Cash lietotāju skaits samazinās, arī “holderi” atbrīvojas no monētām.

Šogad Bitcoin Cash cena samazinājās par 75 procentiem, kamēr bitkoins kritās gandrīz par 55 procentiem. Chainanalysis galvenais ekonomists Kims Grauers par BCH galveno problēmu uzskata centralizāciju. Atgādinām – 56 procentu visu Bitcoin Cash monētu tiek uzglabātas 67 makos. Turklāt divos makos ir summas no 10 līdz 100 tūkstošiem Bitcoin Cash.

Bitkoina harforks izraisīja daudzus strīdus kripto kopienā. Tomēr lielākais asiku ražotājs Bitmain saskata Bitcoin Cash lielu potenciālu.

BTC.com viceprezidents Alehandro de la Torre pastāstīja, kāpēc galvenās kriptovalūtas hardforks ir tik svarīgs.

Iespēja taisīt forkus un tostarp nezaudēt kopienas atbalstu ir liels sasniegums. BCH nodrošina lielāku caurlaides spēju, pateicoties līdz 32 megabaitiem palielinātam bloka lielumam. Tas ir vairāk, nekā mums tagad vajadzīgs, bet nākotnē Bitcoin Cash varēs apstrādāt lielu skaitu transakciju. Lielāks bloka apjoms ļauj arī izstrādāt smartkontraktus BCH blockchain.

Neskatoties uz visām likstām, Bitcoin Cash vienalga saglabā 4. pozīciju Coinmarketcap pēc kapitalizācijas. Šodien monēta tiek tirgota 547 dolāru līmenī .

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top