BitCoin

Bitcoin cena šobrīd virs 8,000 dolāriem

BTC kurss

Zināmā mērā Bitcoin šī ir bijusi ļoti interesanta diena. Pirms vairākām stundām tika reģistrēts visu laiku augstākais Bitcoin cenas rekords – nedaudz virs 8300 dolāriem. Kā bija sagaidāms, Bitcoin cena nekavējoties kritās pēc šīs vērtības sasniegšanas. Tieši tagad Bitcoin cena ir tuvu 8000 ASV dolāru vērtībai, atkarībā no tā, kādā apmaiņas vērtībā tā tiek skatīta. Šobrīd šim tirgum ir daudz pozitīvu impulsu, lai gan nav vēl zināma tā turpmākā nākotne.

TUVOJAS VĒL VIENS BITCOIN CENAS SVĀRSTĪBAS VILNIS

Lai gan pēdējās pāris nedēļās Bitcoin cena ir nedaudz svārstīga, kopējā cenas pieauguma tendence joprojām ir nemainīga. Nenoliedzami bija gaidāms, ka Bitcoin cena atkal pārsniegs 8000 ASV dolārus.

Vienmēr ir interesanti vērot Bitcoin cenas reakciju uz notiekošo kriptovalūtas pasaulē. Pēc nesenā Bitcoin cenas straujā pieauguma līdz 8,00 ASV dolāriem, lielākā daļa valūtu atkal nedaudz atguvās, bet šķiet, ka nākamo pāris stundu impulsa temps var atkal būt par labu pasaules vadošajai kriptovalūtai. Altcoiniem nav lielu izredžu, kamēr tās vērtība joprojām ir saistīta ar Bitcoin, kas tieši tagad attiecas arī uz lielāko daļu top 10 valūtu.

Kā tas viss ietekmēs Altcoin cenu vēl nav skaidrs. Altcoiniem nekad nav bijis pamata zaudēt vērtību tikai tāpēc, ka Bitcoin cena pieaug bet gandrīz vienmēr ceļoties Bitkoina cenai – krīt altkoinu cena. Tas ir tikai laika jautājums, līdz cilvēki to sapratīs, kaut arī Bitcoin nekādā ziņā nav perfekta kriptovalūta. Bitcoin pašlaik ir ļoti labā vietā ar vairāk nekā 3,1 biljoniem ASV dolāru lielu tirdzniecības apjomu. Pieprasījums pēc pasaules vadošās kriptovalūtas nekādā veidā nemazinās, jo aizvien vairāk cilvēku domā par jaunu nodrošinājumu pret finanšu svārstībām. Pēc daudzu cilvēku domām Bitcoin ir ideāls līdzeklis šajā gadījumā, lai gan joprojām nepastāvīgs.

Bithumb joprojām nav izdevies likvidēt Bitfinex kā primāro Bitcoin apmaiņu pēc apjoma. Tas visu ņemot vērā arī nenotiks tuvākajā laikā. Bitfinex saglabā gandrīz divreiz lielāku apjomu nekā Bithumb, un tagad pārsniedz arī GDAX. Nav vēl zināms, vai tā ir laba vai slikta zīme. Lielākā daļā biržu šobrīd Bitcoin cenas vērtība ir virs 8000 dolāriem, izņemot Korejas un Japānas biržas.

Var droši teikt, ka Bitcoin cenas svārstības dinamika turpināsies dažas dienas vai nedēļas. Līdz Ziemassvētku laikam mēs noteikti redzēsim piecciparu Bitcoin cenu. Tas, vai drīzumā būs kādas izmaiņas, protams vēl nav zināms.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top