Tehnoloģijas

Bitcoin ETF gaidās kripto tirgus kapitalizācija pārsniedz 1,6 triljonus eiro

Bitcoin ETF gaidās kripto tirgus kapitalizācija pārsniedz 1,6 triljonus eiro

Varam uzskatīt, ka kriptovalūtu tirgū atkal iestājas vēsturisks brīdis, kas ir ļoti gaidīts kopš 2022. gada maija. Bitcoin (BTC) atkal ir pārsniedzis 42 000 ASV dolāru atzīmi, kas pēdējo reizi tika sasniegta 2022. gada aprīlī. Tehniskās analīzes speciālisti kā nākamo nozīmīgo Bitcoin pretestības līmeni uzskata 42 330 ASV dolārus.

Gaidot Bitcoin ETF, kriptovalūtu kopējā nozares kapitalizācija ir pārsniegusi 1,6 triljonus eiro, tostarp Bitcoin tirgus kapitalizācija ir palielinājusies līdz pat 820 miljardiem ASV dolāru. Bitcoin cenas straujais pieaugums kopš gada sākuma ir ienesis nozīmīgas pārmaiņas kopējā tirgus noskaņojumā.

Līdzās prognozējamajai Bitcoin ETF apstiprināšanai, augstu vilni sit spekulācijas arī par ASV Federālo rezervju sistēmas plāniem samazināt procentu likmes 2024. gada laikā.

Ir analītiķi, kas ETF ietekmē nākamgad prognozē Bitcoin cenas lēcienu līdz pat 100 000 ASV dolāru. Daļa analītiķu norāda, ka Bitcoin cena līdz BTC ieguves samazināšanai uz pusi, kas ir paredzēta 2024. gada aprīlī, varētu sasniegt 60 000 ASV dolāru.

Gaidot Bitcoin ETF apstiprināšanu, tirgus spēlētāji rūpīgi seko līdzi digitālo aktīvu nozarē jau iesaistīto lielo spēlētāju, piemēram, BlackRock Inc., aktivitātēm.

Varam secināt, ka kriptovalūtu tirgū šobrīd valda liela eiforija un strauja cenu kāpuma gaidas 2024. gadā. Bitcoin ETF “gaidīšanas svētki” pēc smagās “kripto ziemas” tirgū ir ienesuši lielu entuziasmu, kas potenciāli var radīt pietiekoši spēcīgu impulsu, lai ļautu Bitcoin un visam kriptovalūtu tirgum sasniegt jaunus cenu griestus.

Informāciju sagatavoja: Polina Brotjē, Binance pārstāve Latvijā un Igaunijā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top