Valūtas

Bitcoin Foundation priekšsēdētājs Broks Pīrss kandidēs uz ASV prezidenta amatu

Bitkoina industrijas veterāns, riska investors un miljardieris Broks Pīrss ir paziņojis par nodomu kandidāt uz ASV prezidenta amatu šogad gaidāmajās vēlēšanās.

Savas Twitter ziņas komentārā Pīrss atzīmēja, ka viņš piedalīsies vēlēšanās kā neatkarīgs kandidāts.

Saskaņā ar brockpierce2020.com mājaslapas informāciju, kampaņa norisināsies zem lozunga “Vadība. Pieredze. Vērtības ”.

Informācija par Broku Pīrsu: Bitcoin Foundation priekšsēdētājs, līdzdibinātājs EOS alianse, Block.one, Blockchain Capital, Tether un Mastercoin. Tiek minēts, ka Pīrss ir agrīns bitkoina investors un viens no lielākajiem Ethereum crowdsale dalībniekiem.

Viņš ir geimeru platformu IMI Exchange, ZAM un IGE, kā arī projektu D10e, GoCoin, Blade Payments, Five Delta, Xfire 2.0, Playsino, Evertune, GamesTV un DEN, dibinātājs.

Kriptovalūtas nozarē Broks Pīrss dažādos līmeņos darbojās kā padomnieks tādiem projektiem kā Airswap, Bancor, BitGo, BitGuild, BlockV, Bloq, DNA, Element Group, Metronome, Shyft un tZERO.

Maijā ICO EOS investori iesniedza prasību pret Block.one, kurā viņi apsūdzēja uzņēmumu par mēģinājumu iegūt miljardiem dolāru no nereģistrētu vērtspapīru pārdošanas un nepatiesu, maldinošu informācijas publicēšanu par projektu .

Tiesas prāvā figurē bijušā projekta konsultanta Broka Pīrsa, Block.one izpilddirektoru Brendan Blumer un Daniel Larimer vārdi.

Avots: Forklog

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top