Bitcoin Gold

Bitcoin Gold cena atkal pārsniedz 270 dolārus

 

Lielākā daļa cilvēku nebija gaidījusi, ka Bitcoin Gold valūtas cena negaidīti pieaugs. Tā kā ir palielinājusies Bitkoina vērtība, pēdējo stundu laikā arī visu pārējo topā esošo kriptovalūtu cena ir pieaugusi. Šobrīd Bitcoin Gold cena ir 270 ASV dolāru, kas pēdējo 24 stundu laikā ir pieaugusi par 15,05%. Šī cenas kāpuma tendence noteikti ir uzmanības vērta.

Bitkoin Gold cena nedaudz pieaug

Kriptovalūtas pasaulē nav retums pārsteidzošas valūtas vērtības izmaiņas. Ja runājam par Bitcoin Gold cenu, lietas attīstās negaidītā virzienā. Sākotnējās runas ap altkoinu ir nedaudz pieklusušas un Bitcoin Gold vērtība pakāpeniski samazinās. Lai gan pēdējās dienās ir bijis vērojams neliels Bitkoin Gold cenas pieaugums, tomēr šī altkoina cena diez vai drīzumā ievērojami pieaugs.

Pēdējās septiņās dienās, Bitcoin Gold cena ir samazinājusies no 326 ASV dolāriem līdz 200 ASV dolāriem. Ņemot vērā, ka šis altkoins ir vēl viens Bitkoina hārdforks, nav pārsteidzoši, ka tam ir mazāk panākumu nekā Bitkoin Cash valūtai. Tajā pat laikā ļoti maz cilvēki ir pieprasījuši BTG bilanci, kā dažas dienas atpakaļ tika norādīts. Par spīti visiem šiem sarežģījumiem, šķiet, ka altkoins nezaudēs savu vērtību. Taču nav zināms, vai tam jebkad būs liela vērtība.

Pašlaik Bitcoin Gold cena pieaug, taču arī pārējo kriptovalūtu vērtība ir palielinājusies. Ikviens izmanto šobrīd Bitkoina cenas kāpumu, jo pagājušajā vakarā tika izdoti nākotnes līgumi. Nav vēl zināms, vai Bitkoin Gold varēs saglabāt tās esošo inerci. Galu galā tas joprojām ir altkoins bez sevišķām īpašībām vai pielietojuma gadījumiem.

Pēdējo 24 stundu laikā Bitcoin Gold kopējais pārdošanas apjoms ir bijis 251 miljoni ASV dolāru.Tas ir vairāk nekā liels daudzums, dažas no top 10 kriptovalūtu vērtībām pat nav pietuvinājušās šim līmenim. Šķiet, ka ikviens aiztur elpu un gaida, kas būs nākotnē. Jebkāda Bitkoina cenas vājuma pazīme izraisīs masveida altkoinu pārdošanu, kas atkal ietekmēs Bitcoin Gold cenu.

Nepārsteidz, ka tieši Bithumb ir vieta, kur tiek pārdota Bitcoin Gold valūta. Šajā platformā tiek veikti gadrīz 60% no visiem darījumiem, kas varētu kļūt par ļoti lielu problēmu. Tas gan nav ietekmējis nevienu no altkoiniem, kuri ir lielā apjomā šajā biržā. Bittrex birža ir otrajā vietā, taču Bitfinex ieņem trešo vietu. Interesanti, ka divi fiat valūtas pāri ieņem trešo vietu tirgū; tas norāda, ka kriptovalūtas pasaulē ienāk jauns kapitāls.

Joprojām nav skaidrs, kāda būs gaidāma Bitcoin Gold cena, lai gan pastāv šaubas, ka būs gaidāmas lielas pārmaiņas. Kriptovalūtas pasaulē notiek dažādas interesantas lietas un, iespējams, ka nākošajos sešos līdz divpadsmit mēnešos būs sagaidāmas lielas pārmaiņas. Pašlaik, šķiet, pastāv zināma interese par šo altkoinu, kas ir pozitīvs rādītājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top