BitCoin

Bitkoina tīkla jaudas jauns rekords 52 Exsahash/sek

Pagājušajā nedēļā bitkoina tīkla hashrate sasniedzis jaunu virsotni, apstiprinot tīkla izaugsmi eksponenciāli.

Pagājušajā nedēļā bitkoina tīkla hashrate sasniedzis jaunu virsotni, apstiprinot tīkla izaugsmi eksponenciāli.

Saskaņā ar Blockchain datiem – bitkoina tīkla jauda sasniegusi 52 kvintiljonus hash sekundē, pārspējot iepriekšējo rekordu.

Skaitlis 52 kvintiljoni (52,000,000,000,000,000,000) patiešām ir iespaidīgs: salīdzinot – uz Zemes ir ap 7 kvintiljoniem smilšu graudiņu, bet mūsu planēta sastāv no aptuveni 326 kvintiljoniem galonu ūdens.

Jaunais rekords liecina par turpinošos tīkla eksponenciālo pieaugumu. Blockchain apstiprina, ka tikai pēdējos 3 mēnešos tīkls pieaudzis par 60%, bet jūnija vidū izdevums Bitcoinist paziņoja par 43 kvintiljonu hash atzīmes sasniegšanu.

Tai periodā kriptoanalītiķis Maks Kaizers paredzēja kursa pieaugumu, paziņojot, ka “cena sekos hashrate”, un bitkoins patiešām pieauga par 15%.

Tīkla jaudas pieaugumu komentējis Filips Hailbergs Twitter 6. augustā:

“BTC hashrate pieaugums pēdējos 3 mēnešos bija 60%. Pat tad, ja pieaugums temps ir 10%, nav saprotams – pēc kā vadās pārdevēji. Laikam gan mēs esam gandrīz apakšā – īpaši bitkoinam un litecoin.

Neraugoties uz nelielo korekciju pagājušajā nedēļā, ticība galvenās kriptovalūtas īstermiņa pieaugumam saglabājas, ņemot vērā ziņas par to, ka biržas NYSE, ICE  īpašnieks veido platformu digitālo aktīvu tirdzniecībai.

Materiāla sagatavošanas brīdi hashrate ir gan strauji nokritusies uz 38 Exsahash/sek, bet tas kopējo tendeci nemaina. Rekords pēc rekorda.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top