Mainings

Bitcoin ieguves sarežģītībai jauns rekords

Šajā nedēļā bitkoina ieguves sarežģītība pārspēja rekordus, pārsniedzot 21,8 T.

Pēdējo divu nedēļu laikā kriptovalūtas ieguves sarežģītības pieaugums ir bijis gandrīz 5,9%. Novērotāji atzīmē, ka mēs esam pieredzējuši vislielāko grūtības pakāpes pārrēķinu kopš 9. janvāra. Atgādināsim, ka korekcija notiek pēc katra 2016. bloka iegūšanas bitcoin tīklā. Vidēji tas notiek ik pēc divām nedēļām.

Bitkoina maininga saražģītība

Bitkoina maininga sarežģītības pieaugums ir saistīts ar palielinātu skaitļošanas jaudu aktivitāti tīklā. BTC hashrate šonedēļ ir atjaunojis maksimumu, pārsniedzot 166 EH / s.

Maineri martā spēja nopelnīt nedaudz vairāk kā 1,5 miljardus ASV dolāru. “Arcane Research” komandas ziņojumā teikts, ka kopš rudens maineru ienākumi mēneša izteiksmē ir palielinājušies par aptuveni 373%.

Trešajā ceturksnī šī tendence turpināsies, prognozē analītiķi. Hashrate palielināsies, pateicoties efektīvāku iekārtu ieviešanai.

Turklāt ieguldījumu pieaugums mainingā pozitīvi ietekmēs skaitļošanas jaudu. Uzņēmumi iegādājas arvien vairāk ierīču kriptovalūtu ieguvei, jo viņi sagaida turpmāku BTC cenas pieaugumu.

Avots: Blockchain

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top