Pasākumi

Bitcoin konference Baltic Honeybadger 2019 Rīgā

Bitcoin conference Baltic Honeybadger 2019

Baltic Honeybadger konference – 2019. gada 14. -15. septembrī Rīgā, Latvijā.

Baltic Honeybadger konference ir lielākais bitkoinam veltītais un ar to saistītajām tehnoloģijām  pasākums Eiropā un pasaulē. Konferencē piedalīsies augsta līmeņa runātāji no visas pasaules, no dažādām jomām – sākot no tehniskajiem inženieriem un kiberdrošības speciālistiem līdz pat uzņēmumu īpašniekiem un visvairāk pārdotajiem autoriem.

Divu gadu laikā ir izdevies piesaistīt talantīgākos un aizrautīgākos runātājus no visas pasaules, nodrošinot vienu no vadošajām konferencēm visā pasaulē. Konferencē ir piedalījušies tādi cilvēki kā Andreass Antonopuls, Elizabete Starka, Ādams Beks, Pīters Tods, Tūrs Demēsters, Tons Vejs, Džiakomo Zuko, Ēriks Lombrozo un citi.

Šogad Baltic Honeybadger apmeklēs tādi kriptovalūtas pasaulē zināmi cilvēki, kā Ādams Beks, Džimijs Songs, Rodolfo Novaks, Murads Mahmudovs, Makss Keizers, Saifedīns Ammus, Samsons Movs, Pīters Tods, Džeimsons Lops, Pjērs Ročards, Dans Hedls, Pīters Makkormaks, Alekss Bosvērts and daudzi citi.

Baltijas Honeybadger konference ir balstīta uz šifropanku kustību. Konferencē netiks pievērsta uzmanība altkoiniem, ICO, bankām vai maldinošam māketingam, bet tiks apspriestas tādas tēmas kā bitkoinu regulējums, Lightning Network protokols, drošība, investīcijas un tirdzniecība u.c.

Kā norāda konferences organizatori: “2 dienu konferencē ir paredzēti semināri, 1 pret 1 paneļdiskusijas un neformāls pēcpasākums ar vīna baudīšanu brīvu sarunu gaisotnē.

Turklāt ir arī paredzēta Rīgas Bitkoina nedēļa, kas norisināsies laikā no 12.09 līdz 17.09, ar vairākiem pasākumiem. Notiks  semināri un tikšanās ar tādiem uzņēmumiem kā Blockstream, Hodl Hodl, OpenNode, BTCpayserver, BTSE un daudziem citiem. ”

Šī gada konferences darba kārtība jau ir publicēta konferences mājaslapā bh2019.hodlhodl.com

Konference notiks Rīgā, Latvijā, no 2019. gada 14. līdz 15. septembrim. Biļetes var iegādāties oficiālajā mājaslapa bitkoinos vai fiat valūtā.

Bitcoin konference Baltic Honeybadger 2019 Rīgā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top