Mainings

Bitcoin maininga jaudas sāk izmantot, lai apsildītu pirtis

Bitcoin maininga jaudas sāk izmantot, lai apsildītu pirtis

ASV bitkoinu ieguves iekārtas sāk izmantot pirts un saunu apsildīšanai. Šāda tvaika pirts ir sākusi darboties Viljamsburgas rajonā Ņujorkas Bruklinā, un vēl viena tiks atvērta Flatrionas rajonā Ņujorkas Manhetenā. Ūdens tiek sildīts, izmantojot maininga iekārtu radīto siltumu.

Tvaika pirtis ASV kļūst arvien populārākas, tāpēc maininga iekārtu siltuma izmantošana var kļūt pieprasītāka. Šāds pavērsiens viennozīmīgi ir ieguvums maineriem un nozarei kopumā, jo debatēs par šādas uzņēmējdarbības sociālo ieguvumu ir papildu arguments.

Atgādinām, ka starp šādiem plusiem var izcelt arī to, ka:

  • Lielie BTC maineru kompleksi var sabalansētu elektrotīklu situācijās, kad elektroenerģijas pieprasījums samazinās vai strauji pieaug;
  • Bitcoin ieguvēji izmanto enerģiju, kas tiek iegūta no ogļu rūpniecības atlikumiem, kā arī dabasgāzes rūpniecības blakusproduktiem, jo īpaši ASV. Tas piesaista investīcijas, un šī enerģijas ražošana pati par sevi arī palīdz ekonomikai efektīvāk izmantot resursus, kas nozīmē, ka tā darbojas vides labā;
  • Bitcoin ieguve arvien vairāk koncentrējas uz atjaunojamo enerģiju un ir katalizators ieguldījumiem saules un vēja enerģijā.
  • Bitcoin ieguve kopumā stimulē jaunu pusvadītāju izstrādi, radot papildu pieprasījumu pēc šādiem produktiem laikā, kad kopējais globālais pieprasījums pēc mikroshēmām samazinās datoru un klēpjdatoru pārdošanas krituma dēļ.

Avots: Kotaku

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top