Visas ziņas

Džona Makafi jaunā lietotne Bitcoin Play

Skandalozi slavenais miljonārs Džons Makafi laidis klajā lietotni, kas ļauj lietotājiem nopelnīt kriptovalūtu, atbildot uz jautājumiem. Bitcoin Play pagaidām ir pieejama tikai uz OS Android. Jāatzīmē, ka lietotne tiek izplatīta divās versijās – ģimenēm un tiem, kas vecāki par 18 gadiem. Pēdējā ir paša Makafi komentāri ar necenzētu lamāšanos.

Bitcoin Play pieteikumu Džons nodublējis savā Twitter.

Mana lietotne “Bitcoin Play” jau ir pieejama Android. Es jūs sodīšu ar rupjiem vārdiem par jūsu nekompetenci. Pelniet satoši, kamēr es lamājos. Un, protams, uzziniet kaut ko jaunu.

Lietotnes izstrādātāju komanda apstiprina, ka lietotāji patiešām saņems kripto. Tiesa – tikai par pareizām atbildēm uz jautājumiem. Viktorīnā jautās par sportu, vēsturi un dažām citām tēmām. Vēl vairāk interesantu uzdevumu sola pievienot spēles jaunajos atjauninājumos.

Par katru pareizu atbildi lietotājs saņems arvien vairāk naudas. Google izmantot būs grūti – katrai atbildei dotas tikai 10 sekundes, un, ja laiks ir beidzies, tad jautājums automātiski tiek ieskaitīts kā neatbildēts.

Bitcoin Play ir arī vairāki režīmi, kuru realizācija ir ļoti līdzīga slavenajam šovam “Kurš vēlas kļūt par miljonāru?”. Izvēlei tiek sniegtas trīs norādes. Viena no tām noņem divus nepareizos atbildes variantus, otrā ļauj izlaist jautājumu. Visbeidzot – trešā dod nedaudz laika pārdomām. Lietotni var lejupielādēt, izmantojot saiti Google Play.

Atgādinām – Džons Makafi vēl aizvien uzskata, ka viņa slavenā prognoze par miljonu dolāru par bitkoinu tomēr kļūs par realitāti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top