Valūtas

Bitconnect tirdzniecība ir pārtraukta arī pēdējā biržā

 

Pirms pāris dienām tirdzniecības pāri ar tokenu BCC ir izsvītroti no pēdējā maiņas punkta saraksta

Viena no zināmākajām finanšu piramīdām beidzot ir mirusi. Pirms pāris dienām tirdzniecības pāri ar tokenu BCC ir izsvītroti no pēdējā maiņas punkta saraksta. Tagad Bitconnect tirdzniecība ir pilnībā apturēta. Par to raksta Ethereum World News.

Bitconnect ēra ir beigusies

Viegla nauda piesaista cilvēkus un atņem tiem spēju domāt kritiski. Bitconnect investori uzķērās uz šīs makšķeres – savulaik projekts solīja patiešām ļoti fantastisku peļņu. Tiesa, 2018. gada janvārī pasaka beidzās. Piramīda sabruka, bet uzticīgie ieguldītāji palika bez nekā.

Pēc tam sekoja daudzi aresti un izmeklēšanas. Neraugoties uz to, ka Bitconnect atzina par acīmredzamu krāpšanu, dažas biržas nelikvidēja tirdzniecības pārus ar  BCC. Visilgāk noturējās TradeSatoshi – birža bija Bitconnect “pēdējais patvērums” līdz desmitajam septembrim.

Tomēr monēta pagaidām saglabājas Coinmarketcap. Reizēm tirdzniecība ar BCC mistiskā veidā parādās kaut kādos nezināmos maiņas punktos ar apšaubāmu reputāciju. Jebkurā gadījumā – iespēja nopludināt koinus Bitconnect jau ir pilnībā zaudēta.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top