Visas ziņas

BitConnect runasvīrs Karlos atbalsta Haven Protocol

Kriptovalūtas nozarē daudzas tendences mēdz atkārtoties. Tas nepavisam nav retums finanšu sektorā. Cilvēki reiz saskārušies ar Ponci shēmu, pievērš lielāku uzmanību jaunajiem projektiem. Ir jāatzīst, ka šobrīd Haven Protocol diemžēl ir nonācis diskusiju krustpunktā, it īpaši ņemot vērā to, ka tos atbalsta spilgtu reputāciju ieguvušais BitConnect platformas runasvīrs Karlos Matos.

Bitconnect runasvīra atbalsts

Daudzi kriptovalūtas lietotāji noteikti atcerās plaši zināmo Ponci shēmas saistību ar BitConnect platformu. Tā bija plašu rezonansi ieguvusi manipulatīva afēra. Lai gan BitConnect platforma vairs nepastāv, tā vēl šodien tiek pieminēta. Lielākoties saistībā ar runasvīra Karlosa interesanto altkoinu prezentēšanas veidu. Vēl šodien internetā ir atrodamas mēmes par Karlosa altkoinu prezentāciju.

Šķiet tagad Karlos ir atradis jaunu projektu prezentācijai, un jau pašlaik ir uzskatāmi redzams Karlosa  Haven Protocol atbalsts.

Viens no Karlosa nesenajiem tvītiem ir pievērsis daudzu cilvēku uzmanību. Tviterī ievietotajā fotogrāfijā ir redzama uz Karlosa rokas uztetovēta Haven simbolika.

Viens no iemesliem, kāpēc Haven tiek pievērsta tik liela uzmanība ir nesenā diskusija Discord platformā. Šajā diskusijā bija apspriesta interesanta tēma. Varētu būt, ka Haven altkoinu izstrādātāji ir vienīgie, kuri var piekļūt koda repozitorijam. Lai arī tā nav pierasta parādība, tas var izraisīt diezgan nepatīkamus jautājumus. Tā kā neviens nevar pārskatīt kodu, šī projekta nākotne var būt apdraudēta.

Nesen ir arī novērota Haven cenas svārstība, par ko daudzi šobrīd ir noraizējušies. Haven vērtība pašlaik ir krasi samazinājusies. Šobrīd nav pierādīts, vai šāda vērtības strauja maiņa nav manipulatīva, tomēr ir būtiski būt lietas kursā, kas pašlaik satrauc investorus.

Lai gan Haven ir ieguvis atzinību, kurš, kā apgalvots, garantē privātumu un anonimitāti, iepriekš minētās problēmas saistībā ar to ir samērā satraucošas. Turklāt tā saucamais “atbalsts” no Bitconnect reprezentatīvās personības Karlosa diez vai būs noderīgs šī projekta tēlam. Lai arī pašlaik nav zināms, vai daudzas runas saistībā ar Haven  ir patiesas, kriptovalūtas investoriem ir pamats satraukumam. Tomēr ir jāpiebilst, ka projektam šobrīd ir pilnībā leģitīms statuss.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top