Valūtas

Bitconnect tiks noņemts no pēdējās biržas

The following coins will be delisted from Tradesatoshi Exchange the 10-09-18

BCC, LBC, EBLU, SLC, BSS, FRX, HYPER, DMCC, JESUS, TPAY. pic.twitter.com/6jEn8N8y8K

— Trade Satoshi (@TradeSatoshi) 10 августа 2018 г.

Pavisam drīz koins BCC pazudīs no pēdējā maiņas punkta, kur vēl notiek aktīva tirdzniecība. Tas nozīmē, ka Bitconnect būs kārtējā mirusī kriptovalūta ar nulles likviditāti. Pārsteidzoši, bet šobrīd monētas kapitalizācija ir veseli 6,6 miljoni dolāru. Par to raksta CCN.

Kas notiks ar Bitconnect

Tagad kriptovalūta pagaidām tiek tirgota nelielā kripto biržā TradeSatoshi ar dienas tirdzniecības apjomu aptuveni miljons dolāru apmērā. Dienu iepriekš biržas komandas savā Twitter paziņoja par Bitconnect delistingu, kas notiks 10. septembrī.

Vēl pirms gada projekta finanšu piramīda funkcionēja un stabili izmaksāja dividendes saviem ieguldītājiem. Janvārī uzņēmums tika slēgts dēļ pastāvīgiem DDOS uzbrukumiem, sliktām atsauksmēm medijos un problēmām ar finanšu regulatorios.

Uz ziņu par kritumu fona Bitconnect tad zaudēja 90 procentus savas vērtības pāris stundu laikā. Tokena cena no 400 dolāriem noslīdēja līdz 7 dolāriem. Tagad BCC tiek tirgots par 60 centiem.

Sašutušie investori iesniedza kolektīvu prasību pret Bitconnect dibinātāju Karlosu Matosu. Krustugunīs nonāca pat YouTube. Tikmēr Ķīnā kāds no finanšu piramīdas ieguldītājiem inscenēja savu nolaupīšanu, lai nemaksātu peļņas nodokļus.

Tomēr zinot Bitconnect “septiņas kaķa dzīvības”, viss kas var vel būt…

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top