Visas ziņas

Arestēts Bitconnect vadītājs

 

Bitconnect Skandalozā projekta Bitconnect  vadītājs Divišs Dardži nesen tika arestēts Deli lidostā. Projekta organizatorus apsūdz vairāku miljonu krāpniecībā saistībā ar pirms tam notikušo pēkšņo aizņēmumu un kriptovalūtu tirdzniecības platformas aizvēršanu, kas izraisīja krasu platformas tokena vērtības kritumu par 90%.

BitConnect idejisko iedvesmotāju un līdzorganizatoru – kā arī Āzijas struktūrvienības vadītāju -policija arestēja Deli lidostā uzreiz pēc ierašanās no Dubaijas. Iepriekš tika ziņots, ka kompānijai ir savs reģistrētais birojs Londonā, tomēr pēc “exitscam” noskaidrojās, ka Londonas birojs nekad nav pastāvējis. Kompāniju iepriekš vadīja Divišs Dardži no Surat pilsētas Indijā.

Indijas kriminālizmeklēšanas nodaļa paziņojusi:

“Viņa aresta orderis tika izrakstīts iepriekš, imigrācijas dienesti mūs brīdināja, ka viņš ir izlidojis no Dubaijas uz Ahmadābādu – viņš tika arestēts uzreiz pēc ierašanās”.

Projekts BitConnect saviem investoriem solīja ienākumus 365% apmērā (1% dienā), ievērojot vienu nosacījumu – investētie līdzekļi 120 dienas nav pieejami izvadīšanai.

Projekts tika slēgts 2018. gada sākumā.  Papildus daudzu investoru sūdzībām arī daudzas kripto industrijā zināmas personības apstiprināja, ka BitConnect ir finanšu piramīda. Saskaņā ar tiesībaizsardzības institūciju datiem – tikai Indijā vien kaitējums krāpnieku darbību rezultātā bija aptuveni 88 miljoni rūpiju.

Jāatzīmē arī tas, ka Bitconnect izpilddirektors (CEO) Džons Bigattons tiek turēts aizdomās par savas sievas slepkavību.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top