Biržas

Bitexbook — ērta kriptovalūtu birža maineriem

Bitexbook birža

Martā veiksmīgi noslēgusies jaunās kriptovalūtu biržas Bitexbook testēšana. Beta testā piedalījās 5000 cilvēku, katrs no tiem saņēma bonusus un papildu privilēģijas, kas būs spēkā visu 2018. gadu. Serviss tagad funkcionē standarta režīmā.

Šis projekts būs interesants ne tikai visiem tiem, kas vēlas nopelnīt no populāro digitālo monētu kursu svārstībām. Bitexbook ir arī radīti ideāli apstākļi maineriem, kuriem ir svarīgi pēc iespējas ātrāk pārdot viņu iegūtos tokenus par pašām izdevīgākajām cenām.

Projektam piemīt daudzas unikālas priekšrocības, ar kādām nevar lepoties neviena cita kriptovalūtu birža:

  1. Satriecoši augsts pieteikumu apstrādes ātrums līdzekļu ievadei un noņemšanai. Konta papildināšanas procedūra aizņem ne vairāk par 1 minūti. Maksimālais peļņas izvadīšanas laiks ir 60 minūtes, bet parasti nauda tiek saņemta daudz ātrāk.
  2. Ļoti mazas komisijas maksas. Lielākā daļa citu kriptotreidinga laukumu ņem no jums līdz 10% no bilances papildināšanas summas un tikpat atskaita, noņemot tokenus vai fiat naudu. Bitexbook komisijas maksas apmērs var būt pat mazāk par 1%.
  3. Pilnīga drošība visādā ziņā. Pirmkārt, jūsu aktīvi, kas izvietoti šai biržā, būs juridiski aizsargāti pret jebkādu iejaukšanos. Otrkārt, kontam Bitexbook bez maksas var pieslēgt daudzfaktoru autentifikāciju, kam pateicoties pilnībā tiek izslēgta jūsu kontu uzlaušanas iespēja.

Tad kāpēc tieši Bitexbook ir maineriem tik pievilcīga? Atbilde ir vienkārša. Šī tirdzniecības platforma drīz kļūs par Baltkrievijas Augsto tehnoloģiju parka rezidentu. Tas nozīmē, ka uz to attieksies Dekrēts “Par digitālās ekonomikas attīstību”. Tāpēc šeit strādājošo maineru un treideru ienākumi ne tikai netiek aplikti ar nodokļiem, bet tos arī aizsargā Baltkrievijas Republikas likumi.

Vēl viena svarīga priekšrocība maineriem: iespēja strādāt anonīmi, bez verifikācijas. Lai biržā ieviestu iegūtās kriptovalūtas un tās mainītu, jums nav jāatklāj personas dati. Un arī savu peļņu Bitexbook jūs varat izņemt nelejupielādējot skenētas personas apliecības kopijas. Verifikācija nepieciešama tikai tādā gadījumā, ja jūs plānojat izvadīt naudu ASV dolāros.

Strādājot legālā tiesiskā laukā, Bitexbook saviem klientiem var piedāvāt visizdevīgākos mijiedarbības nosacījumus. Šeit ievadīt fiat naudu ir vienkāršāk, nekā jebkurā citā biržā. Nekur citur nav iespējams atrast tik zemas komisijas maksas. Tas noteikti nodrošinās stabilu investīciju pieplūdi. Vienkāršā un ekonomiskā fiat ievade piesaistīs lielu skaitu jauniesācēju, tāpēc visu kriptovalūtu cenas Bitexbook vienmēr būs ievērojami augstākas nekā citos laukumos. Ja jūs jau sen meklējat servisu, kas ļauj maksimāli ātri un izdevīgi realizēt mainingā iegūtos tokenus, tad labāku variantu jūs neatradīsiet.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top