Visas ziņas

Bitfi un Makafi izveidojuši “ultra drošu” kriptomaku

Bitfi un Makafi izveidojuši “ultra drošu” kriptomakuKompānija Bitfi un Džons Makafi izlaiduši tirgū aparatūras kriptomaku, kuru – kā apgalvo izveidotāji – nav iespējams uzlauzt.

Pēc trīs slimnīcā pavadītām dienām Džons Makafi atgriezies pie “īsta darba” un publicējis paziņojumu par produktu Twitter:

“Šodien es paziņoju, ka Bitfi laiž klajā ultra drošu maku, kas uz visiem laikiem mainīs kriptovalūtu uzglabāšanas tirgu. Es būtu dalījies ar šo ziņu agrāk, bet, ja jūs lasījāt manus iepriekšējos postus, es biju bezsamaņā. Jebkurā gadījumā jums tas jāapskata”.

Kopīgais produkts – Bitfi maks – tiek pozicionēts kā aparatūras maks ar atvērto kodu, “kuru nav iespējams uzlauzt”.

Kamēr lielākā daļa maku piekļuvei kriptovalūtām izmanto mnemoniskos skaitļus, Bitfi rīcībā ir iebūvēts CPU, kam pateicoties privātā atslēga pastāv tikai dažas sekundes daļas ilgi transakciju apstiprināšanas laikā, un netiek uzglabāta ierīcē. Piekļuve kriptomakam tiek realizēta ar lietotāja izveidotu frāzi. Tāpēc – kā aprakstīts preses relīzē – atslēgu nekādā veidā nevar no ierīces izņemt, pat ja tā nonāk hakeru rokās.

“Daži konkurenti privāto atslēgu aizsardzībai izmanto inovatīvas metodes, taču Bitfi ir likvidējis visus šķēršļus, lai garantētu, ka privātā atslēga nekad netiks iegūta krāpnieciskā veidā”, – komentējis Džons Makafi.

Turklāt pēc maka iestatīšanas atjauninājumi tiek lejupielādēti automātiski, kas pilnībā izslēdz iespēju, ka kāds lejupielādēs inficētu programmatūru.

“Radikāli inovatīvais Bitfi maks radās, pateicoties akūtai nepieciešamībai atrast drošu un ērtu risinājumu kriptovalūtu uzglabāšanai, kas varētu veicināt ātru aktīvu decentralizēto blockchain adaptāciju”, – preses relīzē paskaidrojis kompānijas līdzdibinātājs Daniels Hesins.

Preses relīzē arī tiek ziņots, ka ierīce atbalsta lielāko daļu populāro kriptovalūtu, tostarp Monero, un ļauj uzglabāt tokenus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top