Biržas

Bitfinex adresē ienākuši 100 milj. tokenu USDT

 

No kompānijas Tether treasury maka uz biržas Bitfinex adresi tika pārsūtīti papildu 100 milj. tokenu USDT

Vel viens no izskaidrojumiem vakardienas  bitkoina cenas pieaugumam līdz 6700 $ nakts laikā – neilgi pirms tam no kompānijas Tether treasury maka uz biržas Bitfinex adresi tika pārsūtīti papildu 100 milj. tokenu USDT.

Šī transakcija ir arī lielākā kopš 18. augusta, kad uz to pašu adresi tika nosūtīti 20 milj. USDT.

Drīz pēc tokenu USDT nosūtīšanas uz Bitfinex maku bitkoina cena pieauga aptuveni par 300 $, kamēr kriptovalūtu tirgus kopējās kapitalizācijas pieaugums bija 12 mljrd. $.

Omni Explorer dati parāda, ka pēdējā lielo transakciju sērija uz Bitfinex maku tika veikta periodā no 11. līdz 18. augustam, kura pašā sākumā bitkoina cena draudēja noslīdēt zem 6000 $. Šajā laika periodā kopumā tika nosūtītas astoņas transakcijas par summu 315 milj. USDT.

Vienlaikus ar to būtiski pieauga USDT kapitalizācija, un pēc pēdējās transakcijas tā pārsniedza 2,8 mljrd., paceļot aktīvu uz CoinMarketCap reitinga 8. vietu.

Tomēr, ja paskatās uz Tether treasury maka pašreizējo stāvokli, tad tajā palikusī summa 150 milj. USDT apmērā nozīmē, ka tamlīdzīgas intervences drīz nebūs iespējamas un kompānijai droši vien atkal nāksies ieslēgt iespiedmašīnu.

Nopietns jautājums rodas arī par apgalvojumiem, ka bitkoina cenu veicina institucionālo un citu lielo investoru intereses.

Atgādinām – iepriekš juridiskā firma Freeh Sporkin & Sullivan, LLP (FSS) sagatavoja pārskatu par kompānijas Tether banku kontu stāvokli – tā arī nesniedzot pierādījumus par tokenu USDT pilnīgu finansiālo nodrošinājumu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top