Visas ziņas

Bitfury veicinās pieņemt maksājumus caur Lightning Network

Bitfury Group uzsākusi sadarbību ar maksājumus servisu HadePay
Bitfury Group uzsākusi sadarbību ar maksājumus servisu HadePay, lai palīdzētu Eiropas Savienības, ASV un Kanādas uzņēmumiem pieņemt bitkoinu maksājumus caur Lightning Network.
Bitfury integrējusi savu tīmekļa interfeisu Lightning Peach Merchant API platformā HadePay, kas uzņēmumiem dod iespēju pieņemt maksājumus caur Lightning tīklu, tādējādi paaugstinot efektivitāti un samazinot bitkoinu operāciju izmaksas.
Pēc maksājumu saņemšanas digitālā valūtā – uzņēmums varēs to nekavējoties pārvērst to citā valūtā.
Platforma HadePay izmanto hibrīdmodeli, apstrādājot maksājumus gan fiat naudā, gan arī kriptovalūtā, kā arī ļauj klientiem visā pasaulē saņemt maksājumus caur PayPal, Apple Pay, Square un citiem servisiem.
Saskaņā ar kompānijas sacīto – bitkoins vienmēr ir bijusi lieliska un pieejama tradicionālās naudas alternatīva, taču jaunā risinājuma integrācija padarīs biznesa darbību vēl ērtāku un veicinās globālu lietošanu mazumtirdzniecībā.
Jāatzīmē – par spīti tam, ka Lightning network tehnoloģija ir otrā līmeņa risinājums un faktiski atrodas beta testēšanas stadijā, tā saņem visai lielu atbalstu no kriptovalūtu kopienas puses un pakāpenisko to sāk ieviest populāros maksājumu servisos. Paralēli noris protokola popularizēšanas kampaņa – mikromaksājumu stafete ar pieaugošu summu (Lightning Torch).

Kā ātri pieslēgties Lightning Network nodei ar telefonu un turpmāk veikt ļoti ātrus maksājumus

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top