Mainings

Bitfury izmanto “burvju šķidrumu” maininga fermu dzesēšanai

Kompānija ar Latvijas saknēm Bitfury savā 40 megavatu jaudas maininga fermā Tbilisi  izmanto dzesēšanas šķidrumu Novec, kas tiek lietots ugunsgrēku dzēšanai. Tādējādi kompānija plāno ietaupīt enerģiju dzesēšanas iekārtām – raksta Bloomberg.

Hladagents Novec – “sausais ūdens”, kas neizšķīdina vielas un vāji mitrina virsmu. Vielu izstrādājusi kompānija 3M, un tā tiek izmantota arī tajā iegremdētas elektronikas dzesēšanai.

Kriptovalūtu jaunuzņēmums ar Latvijas saknēm Bitfury savā 40 megavatu jaudas maininga fermā Tbilisi izmanto dzesēšanas šķidrumu Novec

Kā ietaupīt mainingā. Bitfury padoms

Bitfury fermā uzstādītas 160 lielas tvertnes ar hladagentu, kurās atrodas maininga ierīces. Bitfury ģenerāldirektors Valērijs Vavilovs aģentūrai pastāstīja, ka Novec izmantošana par trešdaļu samazina fermas enerģijas patēriņu un ierīču uzstādīšanai nepieciešamās telpas apjomu.

Augusta sākumā Bitfury paziņoja par plāniem pārcelt Krievijas biroju uz vienu no Maskavas pilsētas debesskrāpjiem, kā arī pa

plašināt pārstāvniecības štatu par 200 cilvēkiem.

Šobrīd Bitfury, kas izstrādā programmatūru kriptovalūtas ieguvei un darbam ar to, kā arī nodarbojas ar mainingu rūpnieciskos mērogos, biroji strādā 17 pasaules valstīs.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top