BitCoin

Bitfury piederoša maininga kompānija pirmajā ceturksnī ieguvusi 828 BTC

Bitfury piederoša maininga kompānija pirmajā ceturksnī ieguvusi 828 BTC

Maininga kompānija Hut 8 Mining, kas pieder kriptovalūtu ieguves iekārtu ražotājam Bitfury, 2018. gada pirmajā ceturksnī ieguvusi 828 bitkoinus.

Kompānija darbību uzsāka pagājušā gada decembrī. Tad tika piesaistīti gandrīz 55 milj. $ investīciju maininga iekārtām. Kopumā kompānijas rīcībā ir aptuveni 1300 BTC: decembrī tai izdevās iegūt aptuveni 500 BTC.

Saskaņā ar bitkoina pašreizējo tirgus vērtību kompānijas ienākumi 4 mēnešos bija gandrīz 10 milj. $. Ģenerāldirektors Endrjū Kigels atzīmējis, ka viņš ir apmierināts ar tādu rezultātu.

Viņš arī piebildis, ka kompānija negrasās apstāties pie sasniegtā rezultāta un plāno atvērt jaunu maininga platformu Medisinhetas pilsētā. Tā ļaus 3 reizes palielināt kompānijas jaudu.

“Medisinhetā tiks uzstādīti 40 blokboksi. Tiklīdz objekts būs nodots ekspluatācijā, Hut 8 būs 57 blokboksi, kas palielinās maininga jaudas par 335%, un ļaus mums kļūt par vienu no lielākajiem bitkoina maineriem pasaulē. Palielinot blokboksu skaitu no 17 līdz 57, mēs attīstīsim mūsu maininga tīkla hasrate līdz 448 PH/s. Mēs esam pārliecināti, ka platforma Medisinhetā kļūs par jaunu pasaules standartu rūpnieciska mēroga kriptovalūtu maininga uzņēmumiem”. 

Neskatoties uz salīdzinoši zemo bitkoina cenu, kripto ieguves kompānijas nepārstāj attīstīties un palielina savu fermu skaitu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top