Valūtas

BitGo piedāvās izvēlēties valsti kriptoaktīvu uzglabāšanai

BitGo piedāvās izvēlēties valsti kriptoaktīvu uzglabāšanai

Kriptovalūtu uzglabāšanas servisam BitGo tagad ir savas kastodiālās struktūrvienības Šveicē un Vācijā. Tas paziņots tā oficiālajā vietnē.

Kā minēts – Šveices firmu BitGo GmbH jau regulē Šveices finanšu tirgus uzraudzības iestāde (FINMA), kamēr Vācijas BitGo Deutschland GmbH pēc varas iestāžu atļaujas plāno vērsties novembrī.

BitGo apgalvo, ka ļoti atbildīgi izvēlas jurisdikcijas savu Eiropas struktūrvienību izvietošanai, vadoties pēc kriptovalūtu biznesa stratēģiskajām vēlmēm. Klienti paši varēs izvēlēties – kurā jurisdikcijā viņi vēlas piereģistrēt savus digitālos aktīvus.

Vācija tradicionāli ir bijusi līdere jaunās finanšu likumdošanas pieņemšanas jautājumā. Vācija ir arī tradicionālo finanšu pakalpojumu epicentrs, bet kopš ES Piektās direktīvas par naudas atmazgāšanas apkarošanu un kriptovalūtu nozares rokasgrāmatas spēkā stāšanās tās tirgus ir ieguvis īpašu nozīmi turpmākai izaugsmei, – paziņojis BitGo izpilddirektors (CEO) Maiks Belše.

Komentējot Šveices izvēli – Belše atzīmēja, ka šī valsts ilgstoši ir bijusi inovāciju attīstības centrs kriptovalūtu nozarē un guvusi ievērojamus panākumus tiesiskā pamata izveides jomā darbam ar digitālajiem aktīviem.

“Šveice ir pazīstama ar savu ekosistēmu, kuras dalībnieki var vienoties par finanšu instrumentiem un to maiņas, aprēķināšanas un aizsardzības metodēm, – viņš piebilda.

BitGo atrodas Kalifornijā un kopš 2013. gada nodarbojas ar digitālo aktīvu uzglabāšanu. Pagājušā gada beigās uzņēmums paziņoja par kriptovalūtas Bitcoin SV atbalsta izbeigšanu saderības problēmu dēļ.

Jāatzīmē, ka ar servisa BitGo starpniecību notiek 20% bitkoina transakciju.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top