BitCoin

Bitkoina apgrozījums salidzinajumā ar centrālo banku zelta rezervju uzkrajumiem

Bitkoina apgrozījums salidzinajumā ar centrālo banku zelta rezervju uzkrajumiem

Adamant Capital dibinātājs Tuur Demister  ir aprēķinājis bitkoina apgrozības piedāvājumu centrālo banku zelta rezervju ekvivalentā un dalījies ar kopienu ar interesantiem datiem.
Nīderlandes bankas zelta pašreizējā vērtība ir apmēram 25 miljardi dolāru. Sanāk, ka, lai nopirktu 69 tūkstošus BTC [zelta rezerves vērtības ekvivalents], bankai jāpārdod tikai 1 procents sava zelta, tas ir – 492 zelta stieņi.
Tālāk viņš salīdzināja bitkoinu, kas joprojām atrodas patreiz nestrādājošās kripto biržas Mt. Gox rīcībā, vērtīgumu ar centrālo banku zelta rezervēm.
Ekvivalenti ļauj mums veikt amizantus salīdzinājumus. Mt. Gox pilnvarotā persona tagad kontrolē 137891 BTC, kas pēc tirgus daļas pārsniedz Šveices Centrālās bankas zelta rezerves.
Kā raksta Coingape – nesen sāka parādīties ziņas, ka cietušo Mt. Gox ieguldītāju grupa veido jaunu kustību – GoxRising. Viņu galvenais mērķis ir pilnīga zaudēto lietotāju līdzekļu reabilitācija un kādreiz lielākās tirdzniecības platformas atdzimšana. Aiz šīs iniciatīvas ir Broks Pīrss. Iepriekš tika ziņots, ka viņš par 1 BTC nopircis 12 procentus akciju no Mt.Gox dibinātāja Džeda MakKaleba.
Kā apgalvo Pīrs – viņam neinteresē biržas iepriekšējie sasniegumi, viņš tikai vēlas, lai stāstam būtu laimīgas beigas. Spriežot pēc viņa manifesta – kustība var dibināt 20 tūkstošu Mt. Gox ieguldītāju reabilitācijas fondu un pat laist apgrozībā savu tokenu Gox Coin, kas pastiprināts ar atdzimušās kompānijas daļu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top