BitCoin

Bitkoina Asociācija piešķir pirmo Satoši Nakamoto stipendiju Kembridžas universitātes doktorantam

 

Bitkoina Asociācija piešķir pirmo Satoši Nakamoto stipendiju Kembridžas universitātes doktorantam

Londona, 2020. gada 9. janvāris – Bitkoina Asociācija paziņo, ka ir piešķīrusi pirmo “Satoši Nakomoto stipendiju”  Kembridžas universitātes cilvēka genomikas studiju doktorantam Robinam Kohzei. Jaunā stipendija ir nodēvēta bitkoina izveidotāja Satoši Nakamoto vārdā.  Stipendija kalpos par atbalstu blokķēdes lietojumprogrammu izpētei un tehnoloģiskai attīstībai.

Veiksmīgi uzvarot vairākās blokķēdes tehnoloģijas sacensībās, Kohze ieņēma 2. vietu Bitkoina Asociācijas rīkotajā otrajā  Bitkoina Hakatonā, galīgo vērtējumu iegūstot CoinGeek Seulas konferencē Dienvidkorejā 2019. gada oktobrī. Kohze izstrādātais “HIVE” protokols noteikti mainīs plašsaziņas līdzekļu kopējo ainavu. Tiks izveidota molekulāras dinamikas stimulu sistēma, kuru cilvēki varēs papildinās ar savu informāciju. Vienam informācijas mezglam būs nepieciešams piesaistīt vienu vai vairākus citus mezglus, līdz ar to tiks izveidots visaptverošs informācijas bāzes tīkls.  . Iegūtā datu bāze tiks uzglabāta Bitkoina blokķēdē, kas nodrošinās maksimālu datu savietojamību un un caurspīdīgumu. Satoši Nakamoto stipendija ļaus Kohzei attīstīt HIVE protoklu līdz pilnībā funkcionējošai platformai (ieskaitot Android un iOS lietojumprogrammas).

Bitkoina Asociācijas dibinātājs Džimijs Ngujens paskaidroja: “Savas organizācijas misijas ietvaros mēs vēlamies atbalstīt nākamo lielisko Bitkoina domātāju paaudzi. Robins Kohze ir ārkārtīgi talantīgs cilvēks, kurš izprot bitkoina tehniskās iespējas, kas ļauj uzlabot datu mijiedarbību. Mēs ar lielu prieku viņam varam piešķirt mūsu Satoši Nakamoto stipendiju, cerot, ka viņa HIVE projekts tiks pilnā apjomā realizēts. Mēs ļoti augstu vērtējam viņa centienus palīdzēt arī citiem Kembridžas studentiem izprast Bitkoina attīstības vīziju.”  

Kohze atzīmēja: “Dažkārt ir nepieciešama liela uzdrīkstēšanās, lai kaut ko mainītu. Desmit gadus pēc tam, kad Satoši Nakamoto izveidoja Bitkoina protokolu, mēs atrodamies uz globālās paradigmas maiņas sliekšņa, lai veicinātu globālu sadarbību, kāda iepriekš vēl nav bijusi. Savā HIVE projektā es izmantoju oriģinālo bitkoina protokolu, lai ieviestu jaunu teorētisko noteikumu kopumu kombināciju, lai apvienotu atšķirīgas perspektīvas arvien polarizētākajā mediju vidē. Es jūtos ļoti pagodināts par iespēju saņemt pirmo Satoši Nakamoto stipendiju, kas palīdzēs turpināt HIVE protokola izpēti un izstrādi, un pateicos Bitkoina Asociācijai, kā arī daudziem citiem ekspertiem, kas strādā pie Bitkoina ekosistēmas attīstības.”

Kohze ir Kembridžas universitātes Metanet Apvienības dibinātājs.  nChain Metanet projekts lietotājiem nodrošinās labāku internetu, kā arī ikvienam būs iespēja nopelnīt bitkoinus par sniegtajiem datiem, saturu un darbībām internetā. Tikai Bitkoina blokķēdē būs iespējams vienlaikus nosūtīt datus un veikt finanšu maksājumus.

Kohzes vadībā Kembridžas universitātes Metanet Apvienība turpina attīstīt Metanet projektus. Kembridžas universitātes pilsētiņas studentiem tiek rīkotas iknedēļas sanāksmes, debates un konsultācijas, kas palīdz veidot jaunu Bitkoina izstrādātāju paaudzi, kas varēs palīdzēt radīt jaunas, nozīmīgas lietojumprogrammas.

Bitkoina Asociācija ir globāla nozares organizācija, kura atbalsta Bitkoina Satoši vīziju par blokķēdes un lietojumprogrammu attīstību un izplatību visā pasaulē. Jau tagad daudzi uzņēmumu un lietojumprogrammu izstrādātāji izmanto jaunās mērogošanas un mikromaksāšanas iespējas. Šobrīd darījumu skaits blokķēdes tīklā arvien pieaug, kā arī ir palielinājies vidējais bloku skaits ne tikai Bitkoina tīklā, bet arī Ethereum tīklā.

Avots: Prnewswire.co.uk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top