Mainings

Bitkoina bloks Nr. 718124 – interesants izņēmums

Bitkoina maineri

Bitkoina blokķēdes analīze parāda, ka bloku Nr. 718124 atradis solo maineris, proti – maineris, kuram nav augstas jaudas iekārta – šoreiz 126 Th/s. Turklāt maineris bija iekļauts solo maineru maininga pūlā, kas viņa konkrētajā gadījumā nozīmēja, ka 2% no atlīdzības summas, proti – 0,125 BTC, tika ieskaitīti pūla kontā. Maineris saņēma arī komisijas maksu par transakcijām – aptuveni 0,1 BTC.

Neraugoties uz to, ka solo maineris ieguva piekļuvi galvenajai atlīdzībai par bloku (6,25 BTC atskaitot pūla komisijas maksu), ar tā pieslēgto jaudu šāda notikuma iespējamība bija 1 pret 1,36 miljoniem iespēju, orientējoties uz bitkoina pašreizējo hashrate. Statistiski solo maineris ar maininga iekārtu jaudu 126 Th/s  apmērā teorētiski var sagaidīt, ka pēc 9,5 tūkstošiem darba dienu viņam ir visai liela iespēja (bet ne garantija) atrast bloku un viņš varēs cerēt uz atlīdzību par to.

Tas vēlreiz liecina, ka BTC maininga nākotne ir saistīta ar mākoņu maininga pūliem, kur visas maineru jaudas tiek pieslēgtas mainingam, bet saņemtā atlīdzība tiek sadalīta maineriem – atskaitot komisijas maksu (izdevumus) par šādu pūlu apkalpošanu. Šāds mainings joprojām ir stabilāks un ienākumi ir paredzamāki nekā solo mainings.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top