Tehnoloģijas

Bitkoina cena mēneša laikā ir pieaugusi par aptuveni 17 000 ASV dolāriem

Bitkoina cenas pieaugums par mēnesi

Glassnode

Jūlija vidū bitkoina (BTC) cena bija aptuveni 30 000 ASV dolāri. Šobrīd bitkoina vērtība ir pieaugusi un sasniegusi 45 000 ASV dolāru līmeni. Mēneša laikā bitkoina cena ir palielinājusies par 56%.

Bitkoina likmes pieagums daļeji ir skaidrojams ar pakāpeniskajām izmaiņām ASV varas iestāžu taktikā. Senāta atbalstītais infrastruktūras likums pirmo reizi ir skāris kriptovalūtas tirgu, kur esošajiem brokeriem ir piemērotas attiecīgās nodokļu likmes.

Rudenī šo likumprojektu izskatīs Kongresa Pārstāvju palāta. Pēc ekspertu domām, Vašingtona sper pirmo soli ceļā uz kriptovalūtu nozares legalizāciju.

Tieši šis faktors ietemēja noskaņojuma maiņu tirgotāju nometnē. Augustā tirgus atgriezās pie pozitīviem rādītājiem.

Turpina dominēt tendence ilgtermiņā veidot bitkoina uzkrājumus. Kā ziņo “Glassnode” platforma, ir pieaudzis bitkoina adrešu skaits ar pozitīvu bilanci, kopumā šādu adrešu skaits ir sasniedzis 3,211 miljonus.

Ir palielinājusies aktivitāte arī pašā blokķēdē. Šobrīd tajā tiek regulāri nosūtīti un saņemti bitkoini no aptuveni no 47 500 makiem.

Tomēr bitkoins varēs atkal sasniegt rekordlielu cenu tikai pēc kārtējās krasās vērtības samazināšanās, prognozē “Kenetic Capital” dibinātājs Džahans Ču. Šis ekspertu padomnieks neizslēdz bitkoina cenas kritumu līdz 30 000 ASV dolāriem. Taču jau 2022. gadā bitkoins varētu sasniegt 100 000 ASV dolāru līmeni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top