Visas ziņas

Genesis Mining: bitkoina cena pieaugs pasaules ekonomiskās krīzes laikā

Genesis Mining: bitkoina cena pieaugs pasaules ekonomiskās krīzes laikā

Kompānijas Genesis maininga pakalpojumu operāciju direktors Filips Solters ir pārliecināts, ka ekonomiskās krīzes padziļināšanās palielinās bitkoina popularitāti kā instrumentu banku sistēmas risku ierobežošanai un palielinās kriptovalūtu vērtību. Tā raksta Cointelegraph.

“Ja ekonomisko krīzi izdosies novērst, tad ar bitkoinu lielas izmaiņas nenotiks. Tomēr, ja notiks reāla avārija, interese par pirmo kriptovalūtu pieaugs, jo tas varētu kļūt par instrumentu pret banku sistēmas riskiem. Jo lielāka skepse par veco ekonomiku, jo lielāka interese par bitkoinu, ”pārdomās dalījās Genesis vadītājs.

Par nozares īstermiņa izredzēm viņš uzskata, ka nesenajā tirgus sabrukumā galvenā loma bija maineriem. Šajā sakarā viņš paziņoja:

“Tas viss neatšķiras no tradicionālajiem tirgiem – jums ir jāpārdod viss, lai nomaksātu parādus un turpinātu strādāt. Maineriem ir jāmaksā par elektrību, jāsedz citas darbības izmaksas. Tā kā  izdevumi ir dolāros un lai turpinātu darbu, mainerim ir jāpārdod vairāk bitkoinu.”

Tādējādi straujās tirgus lejupslīdes periodos spiediens uz bitkoina cenu no maineriem var palielināties ar sniega bumbas efektu, kas neizbēgami nospiedīs cenu zemāk un zemāk. Kādā brīdī maininga kompānijas pat var vienkārši izslēgt ierīces, līdz cena atjaunojas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top