BitCoin

Bitkoina cena joprojām pilnībā atkārto zelta tirdzniecības dinamiku

 

Bikoinu bieži salīdzina ar zeltu. Abi aktīvi ir joprojām ļoti līdzīgi viens otram ne tikai parametru, bet arī cenas ziņā. Par to raksta Bitcoinist.

Pirmā kriptovalūta parādījās gandrīz pirms 10 gadiem, tomēr tās cenas grafiks jau ir paspējis pilnībā atkārtot zelta kustību.

Daži finansisti uzskata, ka bitkoinam ir pat vairāk lietošanas veidu nekā zeltam. Agrāk slavenais amerikāņu ekonomists Pols Krugmans paziņojis, ka dārgmetāli drīz tiks aizstāti ar kripto.

Bikoinu bieži salīdzina ar zeltu

Biznesmenis Džons Pfefers aplūko bitkoinu kā pirmo pilnvērtīgo zelta aizstājēju cilvēces vēsturē. Tamlīdzīgu viedokli vairākkārt pauduši miljardieri brāļi Vinklvosi.

Mēs ticam, ka bitkoins agrāk vai vēlāk aizstās zeltu. Kriptovalūta ir labāka par dārgmetālu pēc savām īpašībām. Kas padara zeltu par zeltu? Deficīts. Arī bitkoinam ir monētu daudzuma limits un fiksēta emisija. Turklāt kripto ir ērtāks, portatīvāks un drošāks.

Atgādinām – jūlijā bijušais ASV prezidenta kandidāts Rons Pols paziņoja, ka pasaulē ir izvērsta pilnvērtīga kampaņa dolāra aizstāšanā ar dārgmetāliem un bitkoinu. Vai tai ir izredzes gūt panākumus?

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top