Visas ziņas

“Sarkanā svētdiena”, bitkoina cenas kritums

Atbalsta zona pie 60 000 USD nenostrādāja. Bitkoina cena svētdien, 18. aprīlī, nokrita līdz zemākajam līmenim pēdējo trīs nedēļu laikā.

Šī pārskata publicēšanas laikā monētas cena ir 56 017 USD. BTC kapitalizācija dienā samazinājās par 7,5% līdz 1,063 triljoniem USD.

WhaleMap komanda, kas analizē “vaļu” darbību, iepriekš norādīja uz spēcīga biikoina atbalsta zonu aptuveni 60 000 ASV dolāru robežās. Analītiķi uzsvēra, ka lieli spēlētāji pērk šajā līmenī, un viņi mēģinās novērst lielu mēroga cenas kritumus.

Sarkanā svētdiena

Nedēļas sākumā tirgus patiešām pārliecinoši pieauga. Vissvarīgākais  notikums – Coinbase IPO. Bitkoins un citas digitālās valūtas uzstādīja rekordus. Tomēr nedēļas otrajā pusē kapitāla pieaugumu nomainīja tirgotāju nogaidīšanas taktika, rezultāts – korekcija.

Šodienas Āzijas sesijas laikā bitkoins tikai 15 minūtēs nokrita no 60 000 līdz 52 150 USD.

Arī altkoini šodien ir sarkanā krāsā. Ethereum (ETH) cena samazinājās par 9% līdz 2261 ASV dolāriem. Binance Coin (BNB) un XRP kritās gandrīz par 14% līdz attiecīgi 492USD un 1,40 USD. Kriptovalūtu tirgus kapitalizācija tagad ir nedaudz virs 2 triljoniem USD.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top