Visas ziņas

Bloomberg stratēģis prognozē bitkoina cenas pieaugumu

Bitkoina cenas prognozes
Bloomberg stratēģis Maiks Makglouns uzskata, ka bitkoins pašreiz atrodas konsolidējošā “vēršu” tirgū, bet 50 000 $ – tas ir “pretestības sākotnējais mērķa līmenis”.

Crypto Outlook jaunākajā pārskatā Makglouns teica, ka 20 000 $ – tas ir “galējais cenas krišanās līmenis”, kuru varēs apsvērt tikai tādu notikumu gadījumā, kas salīdzināmi ar tirgus sabrukumu 2020. gada martā.
Pēc analītiķa teiktā – bitkoina atbalsts palielinājās līdz 30 000 $ augošā institucionālo investoru skaita dēļ. Palielinās arī bitkoina potenciāls kļūt par rezerves aktīvu.

Kā galveno faktoru par labu turpmākai bitkoina izaugsmei Makglouns nosauca “paātrinātu digitalizāciju”.

“Bezprecedenta zemas procentu likmes, augošs parāda līmenis un globālā kvantitatīvā mīkstināšana – tas viss spēcīgi ietekmē zelta cenas, bet ātri attīstošās tehnoloģijas liek investoriem plašāk pieņemt digitālo jauniesācēju tirgū, lai izvairītos no atpalikšanas riska”, – teikts pārskatā.

Analītiķis piebilda, ka bitkoina ierobežotā piedāvājuma un tā pakāpeniskas institucionālas pieņemšanas apvienojums izraisīs aktīva volatilitātes samazināšanos. Līdz nākamajam maineru atlīdzības samazinājumam (halvingam) 2024. gadā bitkoina volatilitāte var būt vienāda ar zelta volatilitāti.

“Būtu naivi negaidīt šķēršļus šīs jaunās tehnoloģijas ceļā, taču, ja elektrifikācija un digitalizācija turpinās attīstīties – tad galarezultātā bitkoins būs cienīgs zelta aizstājējs investīciju portfeļos”, – raksta Makglouns.

Viņš ir arī pārliecināts, ka, lai arī Ethereum (ETH) cena ir atradusi “ērtu” atbalstu virs 1000 $ – tirgus kapitalizācijas ziņā otrā lielākā kriptovalūta arvien vēl ir ļoti atkarīga no bitkoina cenas un “tai ir labi sevi jāparāda” – atkarībā no tā, kā turpina pieaugt BTC.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top