BitCoin

Bitkoina hashrate atguvies pēc kritiena

Bitkoina tīkla hashrate atjaunošanās pēc negaidītās krišanās 23. septembrī ir laba zīme visai kriptosfērai. Tā uzskata daudzi ekspertu kopienas pārstāvji.
Atgādinām – pagājušajā pirmdienā skaitļošanas jaudu apjoms, kādu izmanto lielākās kriptovalūtas ieguvei, negaidīti samazinājās vairāk nekā par 30%. Ja svētdien hashrate bija aptuveni 98 exahash sekundē (EH/s), tad pēc diennakts tas samazinājās uzreiz līdz 67,7 EH/s.

Daudzi sociālo tīklu lietotāji šo informāciju uztvēra satraukti. Jau otrdienas vakarā sākās bitkoina vērtības krišanās, kas pierāda to ekspertu viedokli, kuri hashrate izmaiņu dinamuku saista ar BTC kursa svārstībām.
Twitter lietotājs ar segvārdu frank blacked out uzskata, ka maineri ir sākuši pārdot par zemākām cenām, kas arī varēja provocēt monētas krišanos kopā ar citiem faktoriem. Hasrate atjaunojās jau  naktī, šis rādītājs atkal pārsniedza 92 EH/s – izriet no servisa Blockchain datiem.
Tuvākajā laikā maz ticama ir bitkoina pāreja uz pārliecinošu pieaugumu, bet novērotāju vidū ir daudz optimistu, kuri uzskata, ka hashrate atjaunošana ir lielisks signāls iepriekš zaudēto pozīciju iekarošanai.

Ekspertu kopienā ir arī tāds viedoklis, ka nav iespējams precīzi aprēķināt hasrate īslaicīgu izmaiņu dinamiku.
Viens no tādas pozīcijas piekritējiem ir Messari līdzdibinātājs Dens Makardli. Viņš uzsvēra, ka bitkoina hashrate grafiks ir novērtējošs un tiek aprēķināts, izmantojot bloka apstrādes laika vērtējumu, tāpēc hashrate dati īsos laika posmos ir ārkārtīgi nepastāvīgi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top