BitCoin

Bitkoina kurss nereaģē uz kārtējo ETF atcelšanu. Kāds ir iemesls?

 

Bitkoina kurss nereaģē uz kārtējo ETF atcelšanu. Kāds ir iemesls?

Bitkoina cena nenoslīdēja uz leju pēc ziņām par uzreiz vairāku ETF atcelšanu SEC un pat šobrīd ir pakāpusies līdz 7050 $ atzīmei.  Atgādinām, ka iepriekš jebkādas negatīvas ziņas par kriptovalūtu aizliegumu Ķīnā vai kripto biržu uzlaušanu izraisīja strauju visa kripto tirgus lejupslīdi. Tagad globālā tendence ir mainījusies.

Pavisam nesen ASV Vērtspapīru un biržu komisija noraidīja trīs pieteikumus kriptovalūtu ETF no dažādiem fondiem. Bitkoina cena gandrīz nekā nereaģēja uz notikumu. Bet agrāk taču analoga brāļu Vinklvosu ETF atcelšana izraisīja jaunu kriptovalūtas kursa kritumu.

Crypto Asset Management vadošais direktors Tims Ennekings uzskata, ka kripto tirgus jau ir pietiekami nobriedis, lai izturētu kārtējās negatīvās ziņas. Ja vēl viena ETF pieteikuma noraidīšana kļūst visiem acīmredzama, tad tāda ziņa neietekmē aktīva cenu.

Pēc brāļu Vinklvosu ETF atcelšanas neviens pat negaidīja, ka Komisija apstiprinās citus biržas kripto fondus.

Iepriekš BKCM LLC analītiķis Braiens Kellij paziņoja, ka bitkoina ETF apstiprināšana diezin vai notiks 2018. gadā. Bet Blockfolio izpilddirektors (CEO) Eriks Ervins cer uz VanEck/SolidX biržas kripto fonda panākumiem.

Tostarp citi eksperti atzīmē, ka bitkoina ETF nav brīnumlīdzeklis kriptovalūtai. Vai tas tā ir vai nav – uzzināsim tikai septembra beigās.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top