Mainings

Bitkoina maininga atmosfēra pasaulē uzlabojas

Bitkoina maininga apstākļi pasaulē uzlabojas

Bitkoina maininga apstākļi pasaulē sāk uzlaboties. Zināmā mērā tas saistīts ar to, ka pirmās kriptovalūtas cena ir pārvarējusi 24 tūkstošu dolāru līmeni, un brīžiem testējusi vērtības arī virs 25 tūkstošiem dolāru. Tāds rallijs noveda pie tā, ka augusta pirmajās divās nedēļās maineri tirgū pārdeva aptuveni 4,7 tūkstošus BTC, izmantojot pozitīvo tirgus konjunktūru.

Saspringtāks brīdis maineriem bija bitkoina cenas samazināšanās jūnijā zem 20 tūkstošu dolāru līmeņa. Tostarp tas ietekmēja arī bitkoinu ieguves sarežģītības rādītāju, kas pēc vēsturiskā maksimuma sasniegšanas maijā – sāka kristies jūnijā. Taču pēc gandrīz trim mēnešiem lejupslīde izbeidzās, un tagad šis rādītājs atkal sācis demonstrēt pieauguma tendenci, ko parādīja augusta pirmā puse.

Augusta pirmajā pusē maineru ienākumi sāka attālināties no jūnija minimumiem. No tirgus analīzes viedokļa tai pašā laikā krustojās bitkoina cenas mediānas vērtību līknes 30 un 60 dienām, kas tagad kļūst par pozitīvu signālu investoriem investīciju veikšanai šajā kriptovalūtā.

Tas nozīmē, ka maineru bitkoinu pārdošanas process tirgū samazināsies, bet līdz ar šo digitālo aktīvu pieprasījuma pieaugumu pirmās kriptovalūtas konjunktūra, visticamāk, uzlabosies.

Turklāt Blackrock ienākšana kripto sfērā ir pagrieziena punkts kriptovalūtu tirgum un kriptovalūtu infrastruktūrai – par to, savukārt, televīzijas kanāla  CNBC ēterā paziņoja investīciju kompānijas SkyBridge Capital vadītājs Entonijs Skaramuči, kurš agrāk bija Amerikas Baltā nama ārējo komunikāciju departamenta vadītājs Donalda Trampa laikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top