Mainings

Bitkoina maininga sarežģītība samazinājusies vēl par 10%

Bitkoina maininga sarežģītība samazinājusies vēl par 10%

Naktī uz trešdienu, 19. decembri, bitkoina maininga sarežģītība kritusies par 9,5%, kam pateicoties pieauga kriptovalūtas ieguves rentabilitāte.

Pēc BitCluster direktora Dmitrija Šuvajeva teiktā – šobrīd viena ierīce Antminer s9 ar hashrate 14 TH/s – ja bitkoina cena ir 3700 $ un Krievijas elektrības cenas – dod trīs reizes lielāku peļņu ar ikmēneša izmaksām aptuveni 55 $ apmērā.

“Pastāvot bitkoina kursa pieauguma tendencei – kādu mēs vērojam kopš nedēļas sākuma, vai saglabājot bitkoina pašreizējo vērtību ap 3700 $ – maininga rentabilitāte tagad ir 35-42% no ieņēmumiem mēnesī”, – piebilda Šuvajevs.

Avots: bitcoinwisdom

Tikmēr bitkoina cena diennaktī pakāpusies vairāk nekā par 10% un publikācijas brīdī tas tiek tirgots aptuveni par 3850 $. Nedaudz agrāk biržā Bitfinex pirmā kriptovalūta īslaicīgi pakāpās virs 4000 $.

Ziemas sākumā bitkoina maininga sarežģītība piedzīvoja otro vislielāko samazinājumu visā vēsturē – par 15%.

  1. decembrī BitMEX analītiķi paziņoja, ka kopš novembra bitkoina tīkla hashrate samazinājās aptuveni par 31% līdz ar pirmās kriptovalūtas cenas krasu krišanos. Pēdējā pusotra mēneša laikā tika atvienotas apmēram 1,3 milj. maininga ierīces Bitmain S9.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top