Mainings

Bitkoina mainings nodrošina energosistēmu stabilitāti vairākās valstīs

Bitkoina mainings nodrošina energosistēmu stabilitāti vairākās valstīs

Viens no “Lielā četrinieka” auditoruzņēmumiem ir pozitīvi novērtējis bitkoina ieguves lomu pasaulē.

Uzņēmums ir publicējis ziņojumu, kurā pozitīvi vērtē bitkoina un tā blokķēdes darbību, jo īpaši augstu ir novērtēta kriptovalūtas ieguves loma: “Šķiet, ka bitkoins sniedz virkni pozitīvu efektu, viens no tiem ir globālās enerģētikas nozares virzība uz ilgtspējību. Turpina attīstīties jaunas inovācijas blokķēdes un arvien nozīmīgāki kļūst tās radniecīgie aktīvi, kas palīdz stabilizēt energosistēmas darbību, samazināt emisiju un nodrošināt ilgtspējīgu siltumenerģiju komerciāliem un dzīvojamām platībām.”

Uzņēmums uzver, ka bitkoins ir atzīta ieguldījumu aktīvu klase. Tiek saskatītas vairākas izdevīgas iespējas, kā pasaulē arī tupmāk varētu izmantot bitkoinu. Iepriekšējā ziņojumā tika teikts, ka “lai gan bitkoina popularitāte pasaulē pieaug, tas bieži vien tiek pārprasts no tehnoloģiju un ieguldījumu viedokļa. Tajā pašā laikā ir vairāki lieliski bitkoina pielietojuma piemēri, kas izceļ tā vērtību visā pasaulē.”

Jaunākajā ziņojumā ir vērsta uzmanība uz vairākām lietām, kas ļauj bitkoina ieguvei iet “zaļās enerģijas” ceļu:

– atjaunojamās enerģijas izmantošanas pieaugums;

– kriptovalūtas iekārtu izslēgšana un ieslēgšana, saskaņojot to ar elektrosistēmu kompānijām, ņemot vērā maksimālo slodzi un samazinot enerģijas patēriņu.

Noslēgumā auditori uzsver, ka “laiks rādīs, kāda loma bitkoinam būs pārejā uz arvien lielāku atjaunojamo avotu enerģijas izmantošanu.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top