BitCoin

Bitkoina tirdzniecības apjoms Argentīnā un Venecuēlā pieaudzis līdz jaunam maksimumam

Bitkoina tirdzniecības apjoms Argentīnā un Venecuēlā pieaudzis līdz jaunam maksimumam

Argentīnas un Venecuēlas pilsoņi turpina palielināt investīcijas bitkoinā viņu valstīs pieaugošās finanšu krīzes apstākļos.
Saskaņā ar servisa CoinDance datiem – pēc 21. decembrī noslēgušās nedēļas rezultātiem – lielākās kriptovalūtas tirdzniecība palielinājusies līdz jaunam maksimumam.

Piemēram – Argentīnā vietējie iedzīvotāji par 34% ir palielinājuši bitkoina transakcijas (līdz 32,6 milj. peso, kas ir ekvivalenti 544 905 $). Tādējādi tika uzstādīts jauns rekords pēc investīcijām BTC, salīdzinot ar iepriekšējām nedēļām – atzīmē pētnieki.

Analoga tendence vērojama arī kaimiņvalstī Venecuēlā. Šajā valstī situācija ir vēl sarežģītāka, nekā Argentīnā. Venecuēlas pilsoņi masveidā pāriet uz alternatīviem instrumentiem un minimizē vietējās fiat naudas izmantošanu hiperinflācijas dēļ.
Pēdējās nedēļas laikā venecuēlieši ir noslēguši darījumus ar bitkoinu par kopējo summu līdz 248 mljrd. bolivāru (+15,6%, salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu). Dolāru izteiksmē tirdzniecības apjoms pieaudzis līdz 24,8 milj. $.

Venecuēlas Centrālā banka jau vairs nevar ignorēt kriptovalūtu popularitātes straujo izaugsmi. Iepriekš tika saņemta informācija, ka Karakasa pat apsver iespējas daļu no savām ārvalstu valūtas rezervēm konvertēt uz bitkoinu un Ethereum (ETH).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top