Visas ziņas

Bitkoineri un “Lambo”

Tādi dārgie sporta automobiļi, kā “Lamborghini”, ilgu laiku tika uzskatīti par reperu, filmu slepeno aģentu vai par Romas pāvestu atribūtiem, lai gan pašreizējais pāvests Francisks pirms nedēļas savu pārdeva.

Tomēr pēdējā laikā “Lambo” ir kļuvis par kriptovalūtu treideru statusa simbolu – acīmredzamu viņu pasakainās bagātības apliecinājumu. Ne velti svētdien, 13. maijā, Vidusmanhetenā varēja dzirdēt automobiļu motoru rūkoņu, kas devās blockchain konferences Consensus norises vietas virzienā. Automašīnas tika novietotas pie Hilton viesnīcas, piesaistot sev pelnītu uzmanību. “Lambo” demonstrācijai bija jāparāda, ka kriptoinvestoriem un kriptotreideriem ir visas izredzes kļūt bagātiem – līdzīgi kā tradicionālā finanšu sektora pārstāvjiem.

Diemžēl pie sporta auto stūres nesēdēja īpašnieki – kriptoentuziasti: birža BitMex tikai uz vienu dienu nomāja “Lamborghini”. Šis fakts atgādina, ka pagaidām kriptovalūtu jaunā industrija ir tikai nenozīmīgs pasaules ekonomikas segments.

“Lamborghini” automobiļi blockchain konferences Consensus norises vietā

  1. maijā intervijā televīzijas kanālam CNBC kompānijas Automobili Lamborghini prezidents un galvenais izpilddirektors Stefano Domenikali paziņoja:

Es uzskatu, ka aizraušanās ar “Lamborghini” izskaidrojama ar jaunās paaudzes, kas ir gatava veikt ļoti riskantas investīcijas, nostāju. Es saskatu saikni starp jauno cilvēku tieksmi uz milzīgu bagātību par drosmīgu investīciju cenu un faktu, ka mūsu klienti ir ļoti jauni.

Amerikāņu kanoniskais “cilvēks, kurš pats sevi izveidojis” tēls ļauj saprast kriptovalūtas kopienas locekļu apmātību ar grezniem automobiļiem. Šo fenomenu labi izskaidro YouTube kanāla vadītājs Tais Lopess, kuram ir 1,2 milj. sekotāju. Lopess ir specializējies padomu sniegšanā par to, kā iegūt bagātību un panākumus.

Jau 2015. gadā, lepni pozējot sava melnā “Lambo” fonā, viņš teica:

Es nopirku “Lamborghini”, jo man tas atgādina to, ka sapņi piepildās. Pavisam nesen es dzīvoju dievu aizmirstā pilsētiņā, kur nakšņoju treilerī un man kontā bija tikai 47 $.

“Lamborghini” nav vienīgās greznumlietas, kas mirdzēja Blockchain nedēļas laikā. 16. maijā Ethereum dibinātāja Antoni Di Jorio kompānija Decentral sarīkoja ballīti uz nomātas jahtas klāja, kurp uzaicināja 1000 viesus. Sociālajos tīklos varēja redzēt, kā ballītes dalībnieki dejo elektroniskās mūzikas pavadībā, skatās aizraujošus video par kriptovalūtām apkārt deju grīdai esošajos  ekrānos un tīksminās par diviem blakus jahtai novietotiem automobiļiem “Aston Martin’. Uz viena automobiļa durvīm bija izvietots Ethereum logotips, bet uz otra riteņiem – bitkoina logotips.

Kad ap pusnakti jahta atgriezās Manhetenas piestātnē, divu ballītes dalībnieku aproces, kuras visu nakti spīdēja zilā krāsā, pēkšņi iemirdzējās citā krāsā. Šie divi kļuva par izlozes uzvarētājiem, kuriem tika “Aston Martin” aptuveni 160 000 $ vērtībā katrs. Par šo epizodi pastāstīja kompānijas Polymath vadītājs Trevors Koverko, kurš bija starp viesiem uz jahtas klāja.

Daži kripto fani pat ir izveidojuši vietnes, kas aprēķina, cik vēl bitkoinu jums vajadzēs, lai iegādātos “Lamborghini”. Frāze “Kad gan būs “Lambo” bieži figurē tvītos un postos Reddit, kas pieder lietotājiem, kuri vēlas zināt – kad kriptovalūtas aktīvi beidzot dāvās viņiem dzīvi greznībā. Turklāt investori var iegādāties parodijas tokenu Lambocoin, kuru “izstrādājis” kaķis ar aktiera Nikolasa Keidža seju.

“Tieši tāpēc viņi mūs ienīst,” – 14. maijā Twitter raksta kāds bitkoiners, komentējot “Lambo” foto konferences Consensus norises vietā.

Cits entuziasts viņam atbildēja: “Cilvēki uzskata, ka mēs esam trakie, bet trakie maina pasauli”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top