Tehnoloģijas

Investori, kuri bitkoinus ir uzglabājuši gadiem ilgi, sākuši ar tiem veikt darījumus

Zudušie bitkoini
Viens no lielākajiem bitkoinu īpašniekiem pirmo reizi astoņu gadu laikā ir veicis darījumus ar ilgstoši uzkrājumā esošajiem bitkoiniem.

Lai gan 54% daļa no kopējā pieejamā bitkoinu piedāvājuma nav mainījusies kopš šī gada sākuma, pēdējā laikā ir pamanāms, ka investori, kuri bitkoinus ir uzglabājuši gadiem ilgi, ir sākuši pakāpeniski ar tiem veikt darījumus. Pēc “Glassnode” datiem, pēdējo 5-7 gadu laikā aktīvo bitkoinu apjoms ir sasniedzis piecu mēnešu augstāko līmeni – 686 309 421 bitkoinus.

Ši aktivitāte ir novērota arī ar ilgāk uzglabātajiem bitkoiniem. Pirmo reizi kopš 2013. gada darījumos ir izmantoti bitkoini 1,299 tūkstošu apmērā. Ja pirms astoņiem gadiem šī investora digitālā maka atlikums tika lēsts 199,962 tūkstošu dolāru apmērā, tad pēc pašreizējā kursa tas pārsniedz 77,6 miljonus dolārus.

Interesanti, ka bitkoini netika pārskaitīti uz biržas digitālo maku. Ja tas notiktu, tas varētu ietekmēt bitkoinu cenas dinamiku, jo tirgotāji varētu uzskatīt par lielu varbūtību, ka šis investors ir nolēmis pārdot lielu daudzumu bitkoinu.
Tomēr nedēļas sākumā ikdienas darījumu apjoms ar bitkoiniem bija atkal nokrities līdz 222 tūkstošiem no vidējās dienas vērtības, kas pagājušajā nedēļā bija 335 tūkstoši.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top