BitCoin

Bitkoina cena tuvojas 10 000 dolāru cenas atzīmei

BTC 10000$

Bitkoina tirgotājiem ir pagājušas vēl vienas interesantas 24 stundas. Pagājušās nedēļas “vēršu cīņas” par Bitkoina cenas sasniegšanu līdz 10 000 ASV dolāru atzīmei vēl nav beigušās. Šķita, ka šis mērķis būs sasniegts pagājušajā naktī, bet tomēr tas neizdevās. Pēc tam, kad Bitkoina cena sasniedza 9807 dolāru atzīmi, cenas kāpums nedaudz apstājās un šobrīd, iespējams,  ir atkal jāgatavojas jaunam cenas pieagumam līdz piecciparu zīmei.

Pagaidām Bitkoina cena nepārsniedz 10 000 ASV dolāru atzīmi

Daudzi cilvēki uzskata, ka Bitkoina cena pārsniegs 10 000 ASV dolāru atzīmi pirms 2017. gada beigām. Iepriekš šajā gadā tas šķita samērā ironisks apgalvojums, lai gan cilvēki novērtēja esošo pozitīvo noskaņojumu saistībā ar notiekošo ap Bitkoinu.  Šobrīd šī brīnumainā mērķa sasniegšana šķiet daudz vairāk reāla, nekā sākotnēji bija domāts. Bitkoina cena vakar vakarā gandrīz sasniedza 10 000 ASV dolāru atzīmi, taču lai sasniegtu šo mērķi, pietrūka vairāk nekā 200 ASV dolāru.  Acīmredzot, tirgum pirmkārt ir nepieciešama atelpa.

Mēs vērojām, ka Bitkoina cena pēdējo 24 stundu laikā vien pieauga no 8,800 līdz 9,780 ASV dolāriem. Kaut arī 10% peļņa Bitkoina pasaulē ir pierasta, ir pagājis neliels laiks un mēs pēkšņi redzam tik lielu augšupejošu tendenci. Bitkoina cena noteikti nākotnē pieaugs, apsverot šī projekta prognozes, ir paredzams, ka turpmākajās nedēļās tā būs aptuveni 12 000 ASV dolāru.

Diemžēl šobrīd tirgus ir nedaudz atdzisis, taču Bitkoina cena atkal turpinās pieaugt. Sasniedzot 9 780 dolāru atzīmi, Bitkoina cena sāka diezgan ātri samazināties un tagad tā cenšas saglabāt pozīciju virs 9 500 dolāriem. Šīs Bitkoina cenas svārstības diez vai var nosaukt par “cīņu”, tā cena ir jau pakāpusies par 600 ASV dolāriem, salīdzinot ar iepriekšējo pirms 24 stundām. Šādu milzīgu peļņu nevar noturēt bez laicīgas cenas korekcijas, un Bitkoins šajā ziņā nav izņēmums.

Ar vairāk nekā 6,12 biljoniem dolāru apjoma 24 stundu laikā var droši teikt, ka svētdiena ir bijusi Bitkoinam viena no veiksmīgākajām dienām. Tas iespējams ir bijis vislielākais pārdošanas apjoms 24 stundu laikā, ko esam vērojuši Coinmarketcap. Pieprasījums pēc Bitkoina ir reāls, un šķiet, ka ir daudz vairāk cilvēku, kas vēlas to pirkt, nekā tie, kas pārdod šo valūtu. Šajā gadījumā 10 000 ASV dolāru atzīmes sasniegšana ir tikai laika jautājums. Tomēr vēl ir veicamas dažādas korekcijas un situācija vēl var sarežģīties.

Bitfinex turpina darboties ar konkurējošu spēku, kas pagaidām gan līdzinās bērnu spēlei, ja runa ir par pārdošanas apjomu. Pagājušajā dienā pārdošanas apjoms sastādīja vairāk nekā 777 miljonus dolārus, kam sekoja Bithumb ar 460,6 miljoniem ASV dolāru un GDAX – 307,1 miljonu ASV dolāriem. Tie kopumā ir samērā iespaidīgi skaitļi priekš Bitkoina, lai gan vēl nav zināms, cik daudz no šī apjoma ietekmē USDT. Galu galā šobrīd pastāv zināmas bažas par šo konkrēto tirdzniecības instrumentu.

Neviens skaidri nezina, vai šī Bitkoina cenas tendence ir īsta.  Vienmēr pastāv dažādi pieņēmumi par to, it īpaši, ja runa ir par kriptovalūtu. Lai gan pieprasījums pēc Bitkoina šķiet ir reāls, vēl nav zināms, kā situācija mainīsies nākošajās nedēļās un mēnešos. Ļoti iespējams, ka Bitkoina cena sasniegs 10,000 ASV dolāru atzīmi, bet agrāk vai vēlāk būs nepieciešams veikt dažādas izmaiņas. Kad tas notiks, to vēl neviens nezina.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top