BitCoin

Bitkoins ir “pāraudzis” hardfork posmu

Bitkoins ir pāraudzis hardfork posmuHonkongas tirdzniecības platforma BitMEX savā pēdējā pētījumā konstatējusi 42 “atpalikušus” tokenus, kas hipotētiski ir bitkoina forki. Spriežot pēc tirgus noskaņojuma, šīm monētām gaidāms  neapskaužams liktenis.

Forku, kas parādījās pēc “pioniera” ar nosaukumu Bitcoin Cash, saraksts sastāv no daudziem tokeniem, kuri, maigi sakot, nesacēla furoru. Tās ir tādas monētas, kā Bitcoin Hot, Bitcoin Faith un pat Bitcoin Pizza.

BitMEX pētījumā atsevišķi atzīmēti Bitcoin Cash forki – ironiskie Bitcoin Clashic un Bitcoin Candy.

Bitkoina hardfork 2017. gada beigās radīja būtisku reklāmu hardfork kustībai kopumā; tad novērotāji nolēma, ka tas var būt nākamais investīciju neprāta posms (tomēr 2018. gada sākumā šajā statusā palika ICO). Pastiprinātā interese par hardfork apdzisa. Litecoin februāra hardfork Litecoin Cash saņēma pretrunīgas atsauksmes, bet Litecoin izveidotājs Čarlijs Lī to vispār nosauca par krāpniecisku.

BitMEX secina, ka bitkoina ekosistēma ir “pāraugusi hardfork un turpina dzīvot tālāk”.

BitMEX pētnieku secinājumi sasaucas ar altkoinu tirgus neoficiālo apskatu, kādi pieņemas spēkā sociālajos tīklos.

Kompānijas EY kriptovalūtu eksperts Frederiko Tenga, norādot uz kriptovalūtu top 10 ekrānuzņēmumu Coinmarketcap 2013. gadā, atzīmējis, ka vairums altkoinu pa šo laiku ir pazuduši.

“Paskatīsimies, cik no tagadējiem “jaunās paaudzes blockchain” paliks līdz 2023.gadam,” – viņš rakstīja.

Saraksts ir interesants, jo pirmajā altkoinu desmitniekā ir palicis tikai Litecoin, bet citi sarakstā aizvirzījušies lejup – tie ir Namecoin, Peercoin un Novacoin.

Altkoinus tad tirgoja ne augstāk par 3,70 $ par monētu, kamēr bitkoina kurss bija 123 $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top