Visas ziņas

Kāpēc bitkoins ir “pasaules revolūcijas” instruments. Džimija Songa viedoklis

Viens no bitkoina izstrādātājiem – Džimijs Songs – sniedzis nelielu interviju  Maksa Kaizera pārraidē. Viņš uzskata, ka pasaulē pirmā kriptovalūta var būt spēcīgs “pasaules revolūcijas” instruments. Pēc Songa domām – labākais, ko mums dod bitkoins, ir monetārās sistēmas decentralizācija.

Ilgtspējības stāvoklis

Ja mums ir valdība un lielais bizness, tad tie vienmēr saņems to, ko vēlas.

Kā apgalvo Songs – kriptovalūtas padara vienkāršo cilvēku augstāku par korporācijām un valdību, jo tām nav centrālas vadības institūcijas. Viņš arī skāra Parīzes Dzelteno vestu tēmu, kuri nesaprot, ka kripto var palīdzēt viņiem izskaust korupciju valdībā, lielajā biznesā un novecojušajās bankās – pret kurām viņi protestē.

Daudzi cilvēki vienkārši nevar to saprast. Naudas spēks – vislielākais spēks pasaulē. Pasauli pārvalda tie, kuri rausta maku aukliņas.

Atņemsim bankām varu

Bitkoina veterāns uzskata – ja Parīzes protestētāji patiešām vēlas panākt izmaiņas, tad vajadzētu sākt novecojušās finanšu sistēmas decentralizāciju.

Visas šīs protesta kustības paiet garām tam, kas patiešām ir situācijas vaininieks. Un tāpēc sabiedrībai ir jāatgūst savs svarīgums, decentralizējot varu. Un  tieši šeit palīgā nāk bitkoins.

Kā saka Songs – tā vietā, lai protestētu ielās, riskējot savainoties vai iet bojā, “vestēm” vajadzētu ieiet no pretējās puses un atbrīvot sabiedrību no lielas valdības un lielo banku važām.  Tā ir daudz mierīgāka revolūcija, kas iespējama, tieši pateicoties bitkoinam.

Parīzes protestos tika pamanīti cilvēki, kas aicināja uzpirkt BTC

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top