BitCoin

Interese internetā par tēmu “Bitkoins Irāna”

Interneta vaicājumu skaits par tēmu “Bitkoins Irāna” palielinājies līdz rekordlielam maksimumam

Interneta lietotāji nedēļas garumā, it īpaši 8. martā, masveidā interesējušies par Irānas notikumu ietekmi uz bitkoina kursu. Par to liecina servisa Google Trends pēdējie dati.
Pasaules tīmeklī meklēšanas vaicājumu skaits par tēmu “Bitkoins Irāna” pēdējo septiņu dienu laikā ir pieaudzis gandrīz par 5000%. Aplūkojot servisa parādīto grafiku – var redzēt, ka 8. janvāra naktī noticis straujš interneta lietotāju aktivitātes pieaugums.

Iepriekšējās dienās bija vērojams lēns dinamikas palielinājums vaicājumiem, kas saistīti ar BTC kursu un Irānas ģenerāļa Soleimani  izraisītās krīzes ietekmi.
9. janvārī – pēc ASV prezidenta Donalda Trampa uzstāšanās – bitkoina cena saka samazinaties, jo Baltā nama vadītājs izslēdza militārā konflikta iespējamību. Rezultātā investori nomierinājās un sāka izvadīt kapitālu no kripto sfēras. Paralēli bija manāma cilvēku intereses par pirmo kriptovalūtu vājināšanās tendence.

Visvairāk par Tuvo Austrumu ietekmi uz BTC kursu interesējās Nigērijas, Singapūras, Kanādas, ASV un Apvienoto Arābu Emirātu iedzīvotāji.
Atgādinām – naktī uz ceturtdienu, 9. janvāri, bitkoina cena sāka iet lejup. Ja pirms tam monēta dažās tirdzniecības platformās sasniedza 8450 $ – tad tagad tā tiek tirgota jau 7950 $ līmenī. Daži treideri prognozē vērtību testēšanu zem 7900 $ jau tuvāko dažu stundu laikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top