BitCoin

Tims Dreipers paskaidrojis, kāpēc bitkoins līdz 2022. gadam sasniegs 250 tūkstošus $

Riska kapitāla investors un bitkoina maksimālists Tims Dreipers paskaidrojis, kāpēc viņš ir tik pārliecināts par veiksmīgu pirmās kriptovalūtas nākotni. Crypto Invest Summit Losandželosā viņš paziņoja, ka atšķirībā no valstu kontrolētās fiat naudas bitkoins nav politisks. Par to ziņo The Daily Hodl.

Pēc Tima Dreipera teiktā – pašreiz esošo “politisko” naudu 86 trilj. $ apmērā pakāpeniski nomainīs globālā un centralizētā valūta – bitkoins. Investors kārtējo reizi apstiprināja savu kripto prognozi par to, ka bitkoins līdz 2022. gadam sasniegs 250 tūkstošus $. Viņš paredz, ka nākotnē bitkoins ieņems stabilu pozīciju kriptovalūtu TOP 5 reitingā.

Dreipers arī uzskata, ka blockchain un kriptovalūtas likvidēs valdības lomu sabiedrības dzīvē.

“Jūs varēsiet aizstāt visu birokrātijas darbu ar mākslīgo intelektu, smartkontraktu un blockchain”, – savās domās par ideālo nākotni dalījās Tims Dreipers.

Dreipers arī atzīmēja, ka ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) raujas pušu gaidāmās kripto industrijas regulēšanas mehānismu un pieeju izvēles dēļ. Tomēr SEC apzinās jauno tehnoloģiju un tirgus konkurētspējas nozīmību un – kā uzskata Dreipers – šai jautājumā diezin vai dosies pa Ķīnas regulatora pēdām.

Bitkoina entuziasts uzskata, ka industrijas regulēšanai pietiek uzrakstīt likumu uz vienas lapas, kurā tiks aprakstīts tikai ICO projektu reģistrācijas un aktivizēšanas process.

Atgādinām – septembrī Tims Dreipers paziņoja, ka tuvāko 15 gadu laikā kriptovalūtu kapitalizācija sasniegs 80 trilj. $.

pārliecināts par veiksmīgu pirmās kriptovalūtas nākotni

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top