Mainings

Bitkoinu ieguves tirgū paliks tikai energoefektīvi dalībnieki

Viedoklis: Bitkoina ieguves tirgū paliks tikai efektīvi dalībnieki

Daudziem bitkoinu maineriem ir grūti pārdzīvot “kriptoziemu”, tomēr ir arī kompānijas, kas finansiāli izceļas.

Kompānija Digihost, kas nodarbojas ar bitkoinu mainingu, savā pārskatā parāda, ka šai sfērā ir arī kompānijas, kuras rāda finansiālas stabilitātes piemēru. Tātad Digihost bitkoinu ieguves apjoms oktobrī palielinājās par aptuveni 78%, salīdzinot ar to pašu mēnesi pirms gada – no 41,84 līdz 74,58 BTC.

Kopējais bitkoinu apjoms organizācijas bilancē, kuras akcijas apgrozās Amerikas Nasdaq un Toronto fondu biržā, ir pieaudzis līdz 118,16 BTC, kas atbilst 2,45 miljoniem dolāru, pamatojoties uz BTC cenu 20,705 tūkstoši dolāru 2022. gada 31. oktobrī. Ethereum rezerves Digihost bilancē tiek lēstas 800,89 ETH apmērā, kas atbilst 1,29 miljoniem dolāru ar ETH cenu 1,62 tūkstoši dolāru oktobra beigās. Kompānija izvēlējās lielāko daļu savu likvīdo līdzekļu turēt šajās kriptovalūtās (3,74 miljoni dolāru), nevis dolāros skaidrā naudā (3,42 miljoni dolāru).

Digihost atzīmēja, ka oktobrī tai izdevies vienoties ar dabasgāzes piegādātāju, pateicoties kuram ASV tiek ģenerēta elektroenerģija kompānijas maininga iekārtām ASV, lai par 25% samazinātu cenu.

Turklāt kompānija norādīja, ka tai nav nekādu parādu, un, ka “neskatoties uz mainīgajiem ekonomiskajiem apstākļiem, Digihost spēja sasniegt labu likviditātes līmeni kriptovalūtu un skaidras naudas dolāru veidā atbilstoši mūsu operāciju aktivitātei”. Tiek uzsvērts, ka kompānija savas infrastruktūras fondēšanu nodrošina tikai par saviem līdzekļiem.

Komentējot biznesa perspektīvas – Digihost paziņoja, ka, ņemot vērā patreizējos hashrate un bitkoinu ieguves sarežģītības rādītājus, kā arī bitkoina cenu – “kompānijā sagaida arī turpmāk iegūt pozitīvu naudas plūsmu no operācijām, vienlaikus plānojot ievērot nulles parādu slodzi”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top