Mainings

Bitkoinu maineri meklē veidus savas aktivitātes diversifikācijai

Maineri atrod veidus, kā dažādot savu uzņēmējdarbību

Ne tikai bitkoinu ieguve var būt maineru uzņēmējdarbības ienākumu avots.

Situācijā, kad bitkoina cena vēl nav sasniegusi stabila pieauguma trajektoriju, kriptovalūtas Nr. 1 maineri meklē savas aktivitātes diversifikācijas veidus. Tā kompānija Applied Blockchain paziņoja, ka plāno pārdēvēt savu zīmola nosaukumu uz Applied Digital, lai lielā mērā signalizētu darījumu partneriem, ka tā ir gatava attīstīties dažādos digitālajos virzienos.

Šādu risinājumu vēl nav apstiprinājuši kompānijas akcionāri, taču menedžments jau ir atjauninājis korporatīvo tīmekļa vietni un nomainījis logotipu. Kā pastāstīja kompānijā – viņi saskata potenciālu augsti efektīvu lietotņu attīstībā, kas var būt saistītas ar attēlu apstrādi, mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos. Turklāt tādas organizācijas – kā Bitmain, F2Pool un GMR – kompānijas tīmekļa vietnē joprojām ir lielākie klienti.

Savukārt Hut 8 Mining (HUT) arvien vairāk uzmanības sāk pievērst ne tikai bitkoinu ieguvei, bet arī investīciju atbalstīšanai šajā kriptovalūtā. Pēc septembra kopsavilkuma kompānija Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC) adresētajā dokumentā paziņoja, ka ir pieņēmusi lēmumu paturēt visus šajā mēnesī iegūtos bitkoinus – saskaņā ar  ilgtermiņa investīciju stratēģiju kriptovalūtā Nr. 1.

Vienlaikus Hut 8 Mining – tāpat kā Applied Digital gadījumā – paziņoja par nodomu izmantot savu tehnoloģisko bāzi, lai sniegtu pakalpojumus mākslīgā intelekta, mašīnmācīšanās un arī attēlu apstrādes jomā.

Tostarp arī citi maininga sfēras dalībnieki palielina investīcijas bitkonu maineros ne tikai to ekspluatācijas iespējamības ziņā pašreiz, bet arī kā investēšanas objektos, kas potenciāli var sadārdzināties – tiklīdz sāks pieaugt bitkoina cena.

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top