Valūtas

Bitkoinu maineris atradis aizmirstu bagātību daudzu miljonu apmērā

Bitkoinu maineris atradis aizmirstu bagātību daudzu miljonu apmērā

Anonīms bitkoinu maineris atradis piekļuvi savam makam ar monētām, kuras bija ieguvis 2010. gadā – izriet no viņa paziņojuma forumā BitcoinTalk.   Atlīdzība par bloku toreiz bija 50 BTC.

Uzsākot tēmu “Newbie returning after long hiatus”, viņš raksta, ka samainojis “nedaudz bitkoinu” tad, kad tas vēl bija iespējams ar GPU. Maineris lūdza padomu – kā viņas labak un izdevīgāk pārdot BTC un BCH.

Lietotāji deva viņam dažus padomus un nākamajā dienā kustību sāka 1000 BTC, kas nebija pārvietoti kopš 2010. gada augusta-oktobra. Tas notika tirgus sabrukuma priekšvakarā, un tobrīd monētas maksāja gandrīz 8 milj. $. Starp citu – uz tiešu jautājumu, vai viņam ir kāda saistība ar šīm transakcijām – maineris neatbildēja.

Kāds foruma dalībnieks atzīmēja, ka zināms daudzums šo bitkoinu ir nonācis biržā Coinbase. Tostarp mainerim atgādināja, ka viņš par saviem bitkoiniem var saņemt arī BSV.

“Paldies visiem par priekšlikumiem. Kopumā tā bija lieliska atgriešanās un labākā pieņemšana, kādu iespējams saņemt!” – nobeigumā viņš raksta.

Ievērojama daudzuma monētu, kas iegūtas bitkoina agrīnajos gados, kustība nav bieža parādība. Pēc stāvokļa janvārī – no tobrīd esošajiem 18,14 milj. BTC nekad nav pārvietoti gandrīz 60%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top